Hangi Hanedensiniz?

akla çok yatkın :smiley:

aslında bütün haneleri dolaşmışlardı… :smiley: görüntü olarak söyledim zaten ben.yoksa kalbim lannister aslında :DD

Yalnız misilleme yapsana. Sinister da aynısı yaptı :stuck_out_tongue:

Yok biz üzmüyoruz savaşmıyoruz yaa. Savaşa hayır gençler ya! :redface:

yorumlara takılmadan direk başlığa göre yazıyorum:
Bir kere lannister’lar değil, ne karakterleri ne parayla olan ilişkileri ilgimi çekmiyor. sarı saçı severim ama kendim de siyah saçı tercih ederim.

Baratheonların siyah saçı beyaz teni iyi fakat sadece dizisini izlemiş biri olarak barath’lar pek tanıyamadım ve zaten hane mührü olarak geyikte hiç çekici gelmiyor. ((:

Starklar ve targeryanlar arasında gidip geliyorum, ejderhalar ile doğup büyümüş biri olarak üstelik asilliklerini de göz önüne alarak targeryanlar tam aradığım hane gel gör ki onlar ensest ilişkiden delirmiş vaziyetteler ve saçları beyaz… Saç rengi olarak en sevmediğim, tercih etmediğim renktir o renk.

Belki stark olabilirim, emin değilim. Soğuğu, kuzeyi, kurtları seviyorum… tarzları da iyi…

Barat’ların saç rengi, targeryanların ejderhalarla olan asil ilişkileri ve starkların sağlam duruşu ve kuzeyli oluşlarını tek bir hanede birleştirmek lazım (:

Veldorian koyuyorum adını. :stuck_out_tongue:

Fiziksel olarak Lannister ama öğrenci olduğumdan kelli borçlarımı ödeyemiyorum,Lannister olmuyo maalesef :frowning:

Karakter olarak Targaryen diyelim (Kardeş bafileme gibi bi dürtüm yok tabi) :smiley:

güç para asillik tabiki Lannister

Buradan bütün Lannister’ların yalama olmuş olanlar olduğu sonucunu çıkarabilir miyiz? Hanesini değiştirmeden kalan diğer üyelerin şerefine!

şerefe bro

Baretheon’ım…

saç olarak stark davranış olarak lannister :slight_smile:

Saç rengine göre Stark diyebilirim. Gerçi kumral olduğumdan o da uymuyor gibi kahverengi durduğu için ama sanırım en uygunu o. ^^

tam bir baratheon, siyah ve parlak. cogu kisi saclarin boyali mi diyor hatta o kadar siyah :slight_smile:

Stark ve Baratheon karışımıyım. :smiley:

Tully’leri sevmek için bir neden daha!
GINGER <3

D0Rné c0cuQuyuz shéqLimz ytR …

tamam vurmayın :smiley:

tip olarak stark ama davranış olarak Lannister ( ensestlik yok :smiley: )

resme göre tully+stark oluyorum sansa mı desem :stuck_out_tongue:

Sansa mı? Catelyn Tully Stark’tır o… :PP

ehe öhö sus bence :tongue: sansa o