Hangi hanenin bir mensubu olarak dogardiniz?

zaten idolümde Jamie dir :slight_smile: tabi zeka olarak Tyrion u örnek almaya çalışıyorum ama Jamie nin ukela,umursamaz,cool tavırları yok mu bayılıyorum :slight_smile:

Ahahahaha görevimiz :smiley:

Kitaptaki Tyrell tasvirine bakarsak direk Tyrell’im. Karakter özelliklerime bakarsam Baratheon. Ama Targaryen ve ya Arryn olmak isterdim.

Gülümsetiyor işte, gülünç demiyorum ama bak, sevimli komikli bir durum =)
[/quote]

seni altın madenlerinde yaktırıp küllerini Casterly den aşağı atıcam küstah, bir Lannister la konuşuyorsun sözlerine dikkat et. :slight_smile: ( çok seviyorum böyle konuşmayı ya ee Lannisterım naparsın mazur görün bu yüzden :DASDAS

Yabanıl olurdum.

bu çulsuzlar ki bize gülüyor fakat bilmiyorlarki zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış

Varoş bunlar ya bunların bazı derebeyleri fakirlikten kurbağa yiyomuş ya ben öle duydum

Güce tapıyorsunuz yani :smiley:

Tamamen Stark.

gücü bize taptırıyoruz demek daha doğru :smiley:

Kafan güzelmiş o zaman yakışmış.

benim saç kahverengi ile sarı arası.gözler yeşil.ya lannister ya da tyrell.tyrell isterdim heralde

kafamın güzel olmasu bu doğruyu değiştirmez :smiley:

Siyah saç,siyah göz,hafif esmer ten…Martell malesef.

Dayne

stark hanesinin bir mensubu olarak son derece gururluyum :slight_smile:

Aileden gidecek olursak Stark. Ama ben Stannis olarak doğmayı tercih ederdim.

Manderly. Denizi ve soğuk havayı oldum olası sevmişimdir.

Martell Hanesi. O eşitlikçi yapıları ya da intikamcı olmaları tam benlik.

Yukarıda yazılan hanelerden Baretheonu seçdim. Adamlar hem ilk insanlar, hem andallar, hem ejderha, hem de tanrı kanı taşıyorlar. Bence en asilleri onlar.

Ama en çok Dayne hanesinde olmak isterdim. Ne demişler en asil hanelerden olanlar bile Daynelere imrenerek bakar onlardan biri olmak isterler.