Hangi kalenin lordu/leydisi olmak isterdiniz?

Ben şahsen Eyrie’nin lordu olmak isterdim… Eyrie’de dağların, vadilerin arasında sakin bi hüküm sürerdim… “dünya s…me minare g…me” hesabı…

Nehirova diyorum ben süper bi ortamı var,etrafı sularla çevrili,yeşillikler içinde,etrafındaki topraklar verimli,yiyecek içecek bol,kızlar güzel,oh daha ne olsun.
Eğer biraz daha yaşlı olsaydım da Eyrie’de inzivaya çekilmeyi tercih ederdim.

Casterly yada Eyrie

Yüksek Bahçe veya Ejderha Kayası

valyrianın çağının en görkemli şehri

ya bu ne iş arkadaş, kız kız kız,getirtirsin biyerden yani , biride demiyoki yakışıklı erkekler varsa kalırım felan (kızlar için tabi he şimdi dövmeyin beni :smiley: )

Sunspear…Nasıl olsa sıcak doğalgaz masrafı az olur.Nüfus az sakin.Kimse almaya da yanaşmıyor çöl var gerilla yaparız.Deniz turizmi mevsimide uzundur orda ikide otel çakarız kıyıya.Emekli maaşınıda alır portakal ağaçlarının altında akşama kadar yatarım.Ayrıca kızlarıda güzelmiş.Mis…

Yüksek Kule veya Yüksek Bahçe… Görünüşe göre yüksek yerlere zaafım var.

Yüksekbahçe derim.Verimli topraklar ,iklim hoş,kızlar güzel

Bende kızıl kalenin lordu olmak isterdim.

Fırtına Burnu

eyrie güzel yer ama yaşaması zor… bende nehirova ya da yüksekbahçe isterdim …

Arbor ya da Lys.

Güzel şaraba kim hayır der

Harlaw’daki On Kule. Gözlemlerime göre en medeni Demirdoğumlu meskeni. Ayrıca en bereketli de denebilir. Dayanağın olacak rahat bir adadan ister ticaret için, ister yağma için yelken açabilirsin.

İkinci olarak Arbor’un yönetim merkezi olan kaleyi isterdim. Şarap, şarap ve şarap…

highgarden ya da storm’s end bence, ya da harrenhal, tabi yerle bir olmadan önce

hightower

sunspear veya highgarden. seviyorum sıcak yerleri, soğukları gördükçe içim kararıyor.dediğim gibi tarımın yapılmadığı yerden hayır gelmez. aslında riverrun da olabilirmiş düşününce. kısacası güneş olsun yeter (ve yakışıklı erkekler:D)

Kışyarı

The Eyrie.

Dragonstone tabi ki. Bizim ailenin zaten :smiley: