Hangi kalenin lordu/leydisi olmak isterdiniz?

Yüksekbahçe,sülalemiz raad.
He Boğaz’da bi’ kale varsa o da olabilir.

harrenhalı düzeltip lordu olmak iyi olurdu.

Yüksek Bahçe

Dragonstone veya Casterly Rock

Highgarden ya da Riverrun.

Harrenhall yeniden yaptırırım :slight_smile:

winterfell veya kara kale olabilir

Ben Pyke isterdim,napıyım denizi seviyorum

yüzsüzlerin lideri olmak isterdim,önünde hiçbir krallığın ordunun duramayacağı bir grubun lideri olmak gibisi olabilir mi :slight_smile:
Hasan SABBAH ın hayatını ve kitaplarını okumuştum gerçekten de etkileyiciydi
gerçi yüzsüzlerin mekanı pek hoş değil ama katlanılır yaw nolucak :slight_smile:
kale olarak kışyarını tercih ederim doğa ile iç içe ve serin hava en sevdiğim ortam

Eski Şehir

lütfen,kırılırım :frowning:

Hayalet Tepesi. :slight_smile:

Eyrie veya Highgarden. Winterfell de olabilir belki sonuçta termal ısıtma var. Kemiklerime iyi gelir. :smiley:

hasan sabbahin hayati ilginc ama bi o kadarda cahil bir adam, niye boyle dedigimi bilirsin

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

casterly rock yada dragonstone

Kim cahil? Hassan Bin Sabbah’dan bahsetmiyorsun dimi?

adam Ömer Hayyam ve Nizam’ul Mülk’un sınıf arkadaşı!!!

zeki değil,kurnaz.

askerlerini onlara verdiği bağımlılık haşhaş sütüyle kendisine bağlıyor ve doğu anadoluya korku saçan bir çete oluşturyor.total war oynadıysanız oradaki ‘hashashi’ asker birliği buradan geliyor

Adam tarihin bilinen en önemli teröristlerinden. Alamut’u okuduktan sonra tekrar tartışalım :smiley:
Bu arada her zeki adam kurnaz değildir ama her kurnaz adam zekidir. Adam Alamut gibi bir kaleyi zapt edip önemli bir Şii mezhebinin liderliğini almayı ve kendisini 13. İmam; Mehdi olduğuna inandırmıştır. Peygamberliğini ilan etmiştir. Adamın oluşturduğu birliğin adı şuan hala ingilizcede suikast anlamında kullanılıyor assassin=Haşhaşin

Dışarısı soğukken sıcacık evimde oturmayı çok sevdiğimden Winterfell;
Denizi ve gemileri çok sevdiğimden Pyke.

@Asmodeus adam dönemin en iyi filozoflarından. Sıfırdan başlayıp tüm Avrupa’ya korku salıyor, kendi felsefesini ve dinin geliştiriyor. Bu adam cahilse o dönemde aydın yok demek.

cahilden kastimin ne oldugunu anlamadinizmi yoksa bilerekmi soyluyorsunuz bnlari ? insanlari yanlisa goturen, katil yetistiren soyledigin gibi kendini peygamber ilan eden biri cahildir, matematigi veya kimyasi kotu olan degil ve alamutu fethetmiyo yanlisin var, satin aliyor

omer hayyami anlatan semerkand i okumustum ve hasan sabbahin cahilliklerini oradada gordum, omer hayyami alamuta getirmek icin omer hayyamin surekli eserlerini yazdigi kitabi calip alamuta getiriyor hatta