Hangi kalenin lordu/leydisi olmak isterdiniz?

Ben ya riverrun lordu olurdum çünkü etrafı yemyeşil ormanlar,çimenlerle ve nehirlerle kaplı.yada lannisport lordu olmak isterdim.

Kimse yazmamış tuhaf geldi ama Duskendale`i isterdim.Kral gelince bir sendromda ben yaşatırdım :smiley:

Kışyarı lordu olmak isterdim soğuk bölgeleri seviyorum.

Fıtına Burnunu isterdim.Zaten sağlam kale bir tarafımda mis gibi deniz diğer tarafımda güzel ormanlar verimli sayılabilecek topraklar :smiley:

Dragonstone canım sıkıldıkça kızıl kaleye saldırırdım. yada eyrie

Beyaz Liman.Hem Kuzey hem de bir liman şehri.Daha ne istenir ki.

Yüksekkule… Bir tarafımda arbor altını, bir tarafımda menzilin bereketli topraklarının lezzetli meyveleri, 300 metre aşağımda kıtanın en eski ve güzel şehrinin manzarasının eşliğinde, kentin ortasında nehrin denizle buluştuğu noktadaki adanın üstüne kurulmuş yedi krallığın en uzun yapısından güneşin batışını izlerdim… Formidable!
Ama asansör yok Ó.Ò

Summerhall / Yazkalesi lordu olmak isterdim

Casterly Rock. Kaç yıldır saldırıya uğramamış sakin bir yer. :slight_smile: Zengin olup giderdim.

Ejderha Kayası veya Fırtına Burnu. Kartal Yuvası da iyidir ama soğuk yer, o yüzden pek tercih etmem.

Kızıl Kule olmadığı kesin. Çok pis.
Kartal Yuvası ve Yüksek Kule çok uzun.
Ejderha Kayası ve Nehirova rutubetli.
Güneş Mızrak çok sıcak.
Kışyarı çok soğuk.
Casterly Kayası çok büyük.
Fırtına Burnu havası kötü.

Yüksek Bahçe;
Duruş : √ bakış : √ şekil : √ kalite : √ estetik : √ … zerafet : √ letafet : √ uyum : √ herbişi : √

test edildi, onaylandı… 10 numara kusursuz

şeker orani… ████████████ 100% cazibe… ████████████ 100% şeytan tüyü… ████████████ 100% etkileyicilik… ████████████ 100% ortalama: 100%

geçme notu: rakamla : 100 yaziyla : maaşallah… * )))))))

@“Maleficent” düşündürerek güldürdün…

Oldtown veya Ten Towers :slight_smile:

Her ne kadar hane olarak Targaryenleri seçmiş olsam da yaşamak istediğim yer Kings Landing olmazdı. Yüksekbahçe’de yaşamak isterdim. Gerçekten konforun adresi Yüksekbahçe’ymiş gibi geliyor bana. Ayrıca Loras Tyrell da Yüksekbahçe erkeklerini temsil ediyorsa o da bir sebep. Sakın ama o eşcinsel demeyin, o onun tercihi. Onun eşdeğeri tatlılıkta olan heteroseksüel erkekler de vardır elbette.

hanem martell olsa da sıcaktan, yaz mevsiminden nefret ederim.
ama kuzey çok soğuk. ejderha kayası kasvetli. eyrie de insan intihar etmek ister.
yaşanabilecek en güzel yer yüksekbahçe sanırım.

ama dorne prensesi olmak var işin ucunda. sıcağa katlanılır sanırım.:slight_smile:

Portakal yetişen bir yer çöl sıcağı yaşamaz ki. Akdeniz iklimi var orada.
Ben tabiki Hayalet Tepesi… :slight_smile:

Akbaba Tüneği bir yanında orman diğer yanında deniz gayet hoş görünüyor.
Kartal Yuvası veya Yüksekbahçe de olabilir.

Craster Kalesi. Kız bolluğundan ölürüm heralde ahahuahah. Craster’ın almanyadan gelen yeğeni olabilitem var.

Pyke veya Eyrie.

Yüksekbahçe

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi