Hangi Stark çocuğu Starkları yeniden yükseltecek

Starklar Bitmedi Bitemezzz

Şuan da tek seçenek var Rickon Stark

Sansa Stark nam-ı diğer The Queen in the North

Baelish’in yanında taht oyunlarına giriş ve westeros ilkeleri 101 dersleri alan sansa :slight_smile:

Yaşayan tüm Stark çocuklarının tabiri caizse Kurtlar’ın Yükselişi’nde rol oynacağını düşünüyorum. Ama lord olacak veya önünde diz çökülecek kişi Rickon olacak gibime geliyor. Tamamen Rickon demek yanlış, o buzdağının görünen kısmı olacak.

Çok zorrrrr

Aklımdan geçen

Herhangi bir stark çocuğu olmayacak sanırım artik kimse toparlayamaz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rickon bu seri için hep bataktaki koz olmayan herhangi bir ikili gibi gelmistir bana… Ama tüm herkes kozlarini döktükten sonra aslar kızlar piyasadan kalktıktan sonra o basite aldığımız 2 li bile oyunu size cevirebiliyor, heleki lakabı kasap rickon olarak düşlediğimiz çocuk bile çok daha fazla iş başaracaktır…

Bran, Sansa ve Arya işin en zor kısmını halledecek Rickon’da kaymağını yiyecek

“the wolves will come again,” said jojen solemnly.
“and how would you be knowing, boy?”
“i dreamed it.”

Jojen’ in yeşil rüyaları gerçekleştiğine göre bu da gerçekleşecek.

Dizide adamlar ne yapar bilmem ama kitapta geçen bir cümle vardı Jojen söylüyordu ki o söylüyorsa tamamdır bu iş :slight_smile: “Kurtlar dönecek.” gibi bir cümleydi. Şahsen dönmeliler de bence. Kitapta Sansa iyi bir yerde ve Serçeparmak sayesinde bir numara yapabilir. Rickon’da döner gibime geliyor. Bence bu ikisi olur. Bran ve Arya’nın bana kalırsa çok başka yolları var. Fakat bu adamın adı Martin yani her şeyi görebiliriz de :slight_smile:

Rickon Stark ve ilerde Baelish alt edebilirse Sansa

Rickon Stark oluacak gibi duruyor ama ben Jon Stark(Snow) olmasını dilerdim

Sansa akıllanmaya başladı , artık lordlarla ilişkiler konusunda eskisine oranla daha da tecrübeli.Bence Rickon dönecek ve Sansa’nın yeni bağlantıları ve tecrübeleri Rickon’a yol gösterecek.
Yeni bir Arryn-Stark ittifakını yakında görebiliriz.

sansa nın taht oyunları becerisiyle büyük katkıda bulunacağını düşünüyorum

Sansanın gözü açıldı ondan ümitliyim. Ramsay’i baya manipüle etti. Aklını ve ismini kullansa bu iş tamamdır. Rickon’uda Sansa yetiştirir.

Sizin aksinize benim Bran’dan pek ümidim yok. Sanki bir şeyler olacak :slight_smile:

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sansa aynı salak kız hala.Ramsay efendiden kaçtı.Rickonu yetiştirmeye kalkarsa hanenin geleceği karanlıktır.Kendisi gibi sünepe yapar.

Bran çok şeyler yapacak kesinlikle.En iyi Stark çocuğu.

Rickon ve Sansa.

Sansa’nın dizideki hali değil elbette.

Kitaptaki hali olgunlaşıyor. Kıvama gelir o.

[attachment=568]
anlayan anladı :wink:

Bran dedim ama Arya Stark Bolton’lara bir ketenpere çekip gücünü gösterebilir.