Harflerle Game of Thrones

Ya siz bir yerlerde kesin pişti oluyorsunuz ama 34 sayfayı tek tek incelemeyi üşeniyorum :smiley:

@“çılgınkörfez” tam durmuşlardı da ben dürtmüştüm. Benim hatam.

Tywin Lannister

En baba Lannister’dır. Ölümünün 3.yılında O’nu rahmetle anıyoruz.

Royce Hanesi
Arryn vadisinde bulunan Arryn Hanesi’ne yeminli soyları ilk insanlara dayanan soylu bir Hane’dir.

Tormund Devfelaketi
Bir yabanıl akıncısıdır. Oldukça gürültücüdür ve başından geçen olayları abartarak anlatır. Yabanılları güvende tutmak isteyen ve karşılığında çeşitli vergiler şart koşan Lord Kumandan Jon Snow ile anlaşmaya varmıştır. Kendi oğlu bir akgezene dönüşünce onu kendi elleriyle katletmiştir.

İkinci Oğullar
Daenerys Targaryen’a biat etmiş paralı asker birliği. En eski paralı asker grubudur. İkinci Oğullar’a katılan her adamın yazıldığı deri bir defter vardır. Bu defterde adamların ne zaman katıldıkları, hangi savaşlarda savaştıkları, ne kadar süre hizmet verdikleri ve ölüm nedenleri yazar. Grubun bir başka geleneği de kırmızı mürekkeple deftere kayıt olmaktır. Bir zamanlar adamlar kendi kanlarıyla yazarlarken, daha sonradan kan belirgin bir iz bırakmadığı için bu gelenekten vazgeçilip kırmızı mürekkepe dönülmüştür.
Aegor Nehir Altın Mürettebatı kurmadan önce burada 1 yıl hizmet etmiştir. Oberyn Martell de 1 yıl boyunca burada hizmet vermiştir. Rodrik Stark namı diğer Gezgin Kurt da burada uzun yıllar hizmet vermiştir.
Mero’nun yönetimi altındayken İkinci Oğullar’ın namı neredeyse Cesur Dostlar kadar kötüye gitmiştir. En son hiçbir özgür şehir onları tutmamaya başlamıştır.
İkinci Oğullar Yunkai’nin savunması için tutulmuştu. Daenerys onlara taraf değiştirip kendi tarafında savaşmalarını önerdi ve teklifle birlikte onlara bir kasa şarap yolladı. O gece İkinci Oğullar sarhoş bir şekilde eğlenirken Daenerys’in ordusu onlara saldırdı. Mero ve ordunun bir kısmı kaçtı. Kalan İkinci Oğullar lider olarak Esmer Ben Plumm’ı lider olarak seçtiler. O da Daenerys’e biat etmeyi tercih etti. Daha sonralarında Mero’nun Daenerys’in halkının arasına karıştığı ortaya çıktı. Kendisi Daenerys’e suikast girişiminde bulundu ama Barristan Selmy tarafından bu girişim engellendi.

Arkadaşlar, anasayfada uygun bir başlık bulamadığım için buraya yazıyorum mecburen;
Dün yüklemiş olduğum avatarı çok ciddiye aldınız sanırım :smiley:
Neyse gülmüyorum üzüntülüyüm, yastayım. Uzun uzun kendisini anlatmayacağım hepimiz tanıyoruz kendisi tam bir kolpadır. Bu sefer trolleyemedi :frowning:
Duygularıma tercüman olan bir şiirle bitirmek istiyorum;

Aslan kesilirdi abisi herkese
Naif görünür ama karakteri sinsice
Kaşındı durdu dayılandı efece
Attılar banı kuş oldu öylece

Yönetim göreve!

Tek bir ricam var konuyu trollemeyin bari bu konu kalsın

@“Çılgınkörfez” bırak da bu da kapatılmasın bari

Trollenecek konu bırakmamışlar ki hepsini silmişler :frowning:

Ayıptır be o çocuk senin için yastayız etiketleri koymuştu zamanında, “kınıyı trıllimiyin litfiin” iyi al konunu… başına çal. Ben de gidiyorum. Elveda forum, 2 İzmitli eksik artık…

Ben arkadaşlarım arasında ayrım yapmam.Heil! Törtıl, Heil! Sör Browni.

Kardeşim senin konun var mı? Oraya geleyim ben yasımı orda tutayım?

Yedirmeyiz dedik sunfyre a yedirdiler bronn’u :frowning:

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@“çılgınkörfez” aklıma şuanlık konu gelmiyor o yüzden açamıyorum. :cool:

@Queen Arianne kusura bakma ama adam haklı

Ben Ser Bronn’a bir şey demeyin mı dedim Allah aşkına. Yorumunu yaz altına koy ne istiyorsan. Ve ben çok iyi biliyorum kimin ne yapıp ne yapmadığını @“Çılgınkörfez” bey. Şunu hiç düşünmüyorsun bu kadar zaman boyunca yönetime karşı olmama rağmen onların yaptığına aşırı bir tepki göstermiyorum bu sefer. Demek ki gerekli yerlerle konuşmuşum. Fikirlerimi söylemişim. Ser Bronn yastayız… Yazınca mı önemsiyor oluyorum? Bu mu işine yarıyor? Gerçekten çok işe yaradı sen yastayız yazdığın için banını açtılar biraz önce.

Ser Bronn ---------------------------- İlk kez hayatımıza Yol ağzındakı handa - bahtsız yerde hür süvari olarak girdi. Catelyn Tullynin Lordların askerlerinden ve hür süvarilerden yardım istemesiyle Cate kılıcını adadı. Erie yolunda dağ klanlarının baskınında kahramanca savaştı. Tyrionun ay kapısından atılmakdan kurtardı. Tyrion ve o vadinin en tehlikeli yerlerinden savunmasız olarak geçtiler sonra dağ klanlarını kendilerinin tarafına çektiler. Yeşil Çatalda Lannister tarafında savaştı. Karasu savaşında savaştı ve hayati önem daşıyan bir görev üstlendi. Bilmem kaç bin kişinin tecavüz etdiği Lolyse sahib çıktı. Stokewoth lordu oldu. Ve hanesinin emrine bilinmeyen bir sebebden asker almaya başladı.

Arkadaşlar Ser Bronnun banlanmasına tepki olarak 24 saatliğine avatarınızı @"çılgınkörfez"in avatarından yapmanızı istiyorum. GFRK başkanı Kızıletek argos Kalkantutan

Nestor Royce
Ay Kapıları muhafızı. Yıllarca Vadi’nin yüksek kahyası olmuştur. Lysa Tully’e talip olmuştur ama reddedilmiştir.

Ashemark’ın yeni lordu olarak yeminlerinizi kabul edeceğim! Biat etmeyen hainlerle her başlıkta mücadele edilecek. Artık trollüğe geçit verilmeyecek yeltenenler değerli müttfefiğim Bekir Cem’in gazabıyla karşılaşacaktır. Önemle duyurulur, saygılarımla… [color=#336633][font=Arial Black]ÇILGINKÖRFEZ

@kraken04 sen nabıyon la kendi kedine?

TMT (Trollükle Mücadele Timi) alımlarımız başlamıştır. Müracaatlar şahsen yapılacaktır. Başvuru koşullarını ve sizlere sunulacak sosyal imkanları dışarı bi çıkıp geleyim ondan sonra konuşuruz 2 saate gelirim.

@çılgınkörfez
Dünkü çocuk ne ara lord oldu ?

Veliahttim olm ben zaten. Aha dayiya sor @“ser bronn”

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kanka en son kelime ikinci oğullar