Harrenhall’un Tükenmiş Haneleri

İki Strong var seride;
Birisi Altın Mürettebat’ta takılıyor sanırsam. Emin değilim.
Diğeri ise Qyburn’ün yaratığı ;)))

düzeltildi hemen, bu arada özellikle Lothston ve Strong Hanelerinin başlıkları olduğundan ordan kopyalayıp yapıştırdım. Whentlerin de sadece ilgili kısımlarını çevirdim. Hoare Hanesi’ni sonradan eklediğimden sayı hataları ondan kaynaklandı :smiley:

Janos Slynt’ı hatırlatırım oda kaleye adımını atmadı ama kıık :smiley:

Uuuu. :smiley: Umutlar yeşerdi bir andaa. :D:D

Kale cenabet arkadaşlar bi yıkasalar baştan başa sorun kalmaz.

@Sansa güzelmiş xD

Ben seride lanetlere inanan birisiyim.
Seri bittiğinde ve Petry’a ne olduğunu bildiğimiz zaman Harrenhal’un lanetli olup olmadığını söyleyebiliriz :d

@Willas Petyr akıllı adamdır , o da bu karı kız işini artık ticarete döken birisi olarak cenabetlik olayının farkındadır , ve bendeki zihniyete biraz sahipse kalede daha lanet filan kalmaz :slight_smile:

WWesteros’un en büyük kalesi, Üç Dişli Mızrak’ın kollarından birini bu tarafa çevirsen bile yetmez oraya su, artık Kara Harren ne yaptıysa o kadar :smiley:

Burayı yönetmeyi kafaya koyan birisi bunu yapmak zorunda :smiley:

@“Sansa” Aslında burayı Petyr yerine Freylere verselerdi keşke, tüm kaleyi doldurabilecek tek hanedan, üzerine Lordunda piçine hepsi cenabet :smiley:

Bütün Freyler gelse buraya burası kalkınır yeniden :smiley:

Adamlar haneyi yönetmeyi bilmiyor sonrada vay efendim lanetten yok olduk…Deget ulen :smiley: Lanetli olduğunu sanmıyorum Harrenhall’ın yönetenler korkuları yüzünden yok oluyor gibi…Güzel çalşma eline sağlık

Korkuyla ne alakası var ? Korku yüzünden kimsenin soyu tükenmemiş, ayıya yem olmamıştır -,-

Lanetlere inanıyoooorum :slight_smile:

Petyr bile inanıyor --
gerisi boş -
-

Harbi öyle, diyarın en akıllı birkaç adamından biri bile inanıyorsa vardır bişeyler. Olenna da inanıyordu demi?

Var var. :smiley:
Olmasa o kadar insanın soyu kurumazdı.
Hem fantastik eser için lanet lazım. “_”

Aslında eksik bir kısmı var bu lanetin.
Lanetin temeli olarak Kara Harren’in inşaat yapımında çalışanların kanını kullandığı falan söylenir.
Benzer olarak da Kızıl Kale’nin yapımında çalışan herkes öldürüldü. Harren’in yaptığı bir lanet sebebiyse Maegor’un yaptığı neden olmasın?

Artı olarak Harren ve çocukları ejder ateşiyle kulede kavrulmuşlar. :smiley:

@“Emilio Toland” o lanetin ilk işaretiydi.

Harrenhall’un nükleer yakıt kaynakları üzerine kurulduğu, ve ejderha ateşinin bu nükleer maddeleri harekete geçirdiğini bu yüzden burada oturan insanların uzun yaşamadığı hakkında yazılar okumuştum. Mesela o Jaime ile takılan kız da kısır. Harrenhall’da yaşayan.