Hayalet (ghost) nerede acaba?

Stark kurtlarının hepsini seviyorum.Hepsinin lannister larla savaştığını bir düşünsenize mükemmel olurdu :smiley:

o zaman lannisterlar ulu kurtların aslanlara neler yaptığını öğrenir işte :smiley:

konu ile alakasız ama birşey söylemek istiyorum,imzan brezilya pembe dizilerinin biraz daha siyah renk ağırlıklı olanı gibi görünüyor

anladım jon dany birlikte olmasından nefret edecek birisin

Birkaç yıl öncesinde konusu açıldığı için buradan devam ediyorum. 7x4’ü geride bırakmamıza rağmen Kızıl gözlü albino kurdumuz eğer yanlış hatırlamıyorsam bir 10 - 11 bölümdür ortalarda gözükmüyor. ( Daha öncesinde de böyle uzun süre gözükmemesi oluyordu ama en azından bunun sebeplerini bildiğimiz bir kitap vardı) Kurduna bağlı birisi olan Jon’da Ejderha Kayası’na onunla birlikte gelmedi. Herhangi bir Kışyarı sahnesinde de gözükmedi. Bu kurt duvarda falan mı kaldı ? veya bu sezon içinde görebilecek miyiz tekrar ? yoksa senaristlerin bir açıklaması var mı ?

Kendisinin Jon Kışyarı’ndan ayrılmadan önce Jon ile vedalaştığı bir sahne varmış. Ancak sonradan silmeye karar vermişler.

[quote=“henrymorgan92, post:26, topic:687”]
Kendisinin Jon Kışyarı’ndan ayrılmadan önce Jon ile vedalaştığı bir sahne varmış. Ancak sonradan silmeye karar vermişler.
[/quote]O nasıl bir gaflettir. Dany nin dakikalarca tanıtılması yerine 10 saniyeliğine görseydik bari.

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok saçma ya, neden ayrılıyorlar, nerede bu kurt!

Jon kurdunu Kara Kale’de bıraktı sanırım. Winterfell’de göstermediler çünkü.

Hay Allah kahretmesin gerçekten ne garezleri var bu kurtlara karşı. Dizinin başından beri çok az gördük ve etkileri o kadar az hissettirildi ki. Ejderhalar kadar bu kurtlara da emek verilse elbette gözleyeni çok olurdu. Ki en başından benim ejderha değil ilgimi çeken ulukurtlardı. Çok şikayet eden biri değilim açıkçası ama kurtlara verilen önem konusunda inanılmaz sinirleniyorum.

Bu arada bu sezon ve gelecek sezon Ghost ve Nymeria akıbetiyle ilgili spoiler

Bu sezon ghost’u hiç göremeyeceğiz. 8. sezon sızıntısı da doğruysa eğer Ghost, Jon’u wightslardan kurtarmaya çalışırken ölüyor. Ayrıca Nymeria da bu sezon bir daha yok. Umarım gelecek sezon görebiliriz.

Kesinlikle katılıyorum sana.Ghost’u göstermemelerinden çok rahatsızım ben de.Zaten Summer da öldü.Nymeria mutlu en azından.Ama daha çok ulukurt görmek istiyorum.:confused:

1. sezon sızıntılarını hiç okumadım.Ghost’un öleceği konusunda ciddi misin? :S Şu seride en son ölmesini istediğim Ghost .Çok özel bir kurt çünkü.Öyle bir şey yapmasınlar ya.Umarım doğru değildir sızıntılar.Summer öldüğünde ağlamış biriyim ben .Heralde en çok üzüleceğim şey bu olur.:frowning:

Ya bu sızıntılar cidden can sıkıcı olmaya başladı. Bir daha hiç bir sızıntı yazısını açmayacağım. Merakıma yenik düşüyorum hep. Bu sezonu geçtim benim okuduğum yazıda da öyleydi inşallah yalandır.

Ghost’a ne olduğunu merak edenlere reddit teorisi

güldürdü valla beni :smiley:

Ataşehir hayvan barınağında o arkadaşlar [emoji12]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

spoiler olabilir dikkat
6 sezon Nymeria Nymeria dedik bekledik sabrettik kurtcağızı 5 dakikada nankör gösterip diziden çıkarttılar (belki de çıkmadı bilemem) üstüne Ghost’u iki sezondan çıkardınız hazır bir ejderiya masrafından kurtuldunuz iki dakika görelim sadık albinomuzu :frowning:

merhablar 5. bolumde kuzeylı lordlar jon kuzede kalmalıydı sızı secmedıgımız ıcın pişmanız vadinin sovelyelerı sızın ıcın geldı dedıkten sonra arya ile aralarında bir konusma gecıyor hayalet jon ile ama hıc gostermedıler nedenını bılmıyorum