[İlk Bakış] Game of Thrones MMO

aslına bakarsan Lotro’nun oyuncu sıkıntısı çekmesi çok doğal oyun iki paket halindeydi biri 8gb biri 16 gb. hadi bunu indirdin oyun içinde 5-6 sınıf vardı. hadi bunlardan birini açtın bir skill(yetenek) dizme vardı 6-7 sayfa skill diziyorsun hepsini kullanmak için ve bir skill bar 8-9’lu bir şekildeydi ve expte çok zor kasılıyordu. Hikayesi olduğu içinde sadece ingilizce dilince çıkarmaları yanlış oldu.
Ama buna bakarak Game of thrones’un hikayesinin daha hafif olduğunu söyleyebilirz ve HBO’nun popülerliğiyle oyuncu sıkıntısı çekmeyeceğinide düşünebiliriz fakat yinede gerçekten MMORPG oyun açmak zor iş. Browser gayet iyi bence hele ki ilk mesajda yazan özelliklerle beraber.

SWTOR bile f2p’i düşünüyo artık aylık para ile oynanan DVO’lardan fazla kalmadı.Aion bile f2p oldu.
Bence , güzel bir sistem kurabilirsen f2p gelirin aylık yatırılan paralardan daha fazla olabilir.

Bu arada oyunumuzun artık resmi bir adı mevcut. ‘Game Of Thrones Seven Kingdoms’.

http://gameofthronesmmo.com/ yeni görüntülere bakarsak multiplayer oyunu için çok çok çok iyi eğer böyle olursa muhteşem olur zırhlar ve modellemeler çok hoşuma gitti

Görüntülere aldanmayın,
Oyuna girdiğimizde hayal kırıklığına uğrarız yoksa, bu resimlerde yer alan grafik web tabanlı bir oyuna yansıtılamaz.
Online oyunların yapımcıların ve yayıncıların çoğu böyledir,resimlerle oyuncuların aklını çelerler ama daha sonra oyuna girildiğinde siyah ve beyaz birbirine ne kadar yakınsa tanıtım amaçlı resim ve oyun için görüntüler birbirine o kadar yakın oluyor,yani resimler aldatmasın sizi.Konusu güzel olsunda grafik benim için ikinci plandadır. GoT havasını yaşatsın yani

Dediğine %100 katılıyorum. Görüntüler daha çok indirilebilir içerikli oyunlar gibi.

Oyunun grafikleri mükemmel gözüküyor.Umarım umduğumuz gibi olur.

Sorunun zaten oyun olacağını sanmıyorum, sorun BIGPOINT yani dağıtıcı firma…
Bigpoint, en güzel oyunları toplar, BEDAVA OYUN olarak sunar fakat içeriği ücretli olur. Yani oyunda ilerlemek istiyorsan mutlaka para yatırmak zorunda kalıyorsun.

Tamam ücretli yaparsın da ne yaparsın can arttırıcı, exp arttırıcı, ek silahlar en fazla. Bigpoint ise neredeyse can iksirini bile gerçek parayla satıyor. Direk parayla değil tabiki mesela Drakensang Online’da (ki gördüğüm en iyi efektlere sahip Browser oyunu) mor taşlar ile genelde oyun dönüyor. Ve bu mor taşlar canavarlardan çok az düşünüyor (1 ay gibi bir sürüde 200 tane) fakat firma oyunda can iksirini bile bu mor taşlar ile satıyor. (ki bir pot 100 mor taş kadar)

Yani çaktırmadan aslında ücretli yapıyor. Demek istediğimi bizzat görmek isteyen Bigpoint’in dağıtıcılığını yaptığı Drakensang Online oyununa girip bakabilir. Harika efektler fakat ilerlemek çok zor. (parası olana değil)

Umarım ki firma değişir yada Bigpoint bu oyunda böyle birşey yapmaz.

bekliyoruz bakalım

Herkes kendi hanesini kurabilip lord olabilecek kral eli mevkisine kadar yükselebilecek entrilakalar dönecek, yada bir turnuva şövalyesi olabileceksin şan şöhret para kazanacaksın, kral koruması olacaksın falan bunlar varsa süper olur :smiley: yada hiç kimseye aldırmayıp yalnız kovboyu oynayabilemen de gerekir.

ne zaman çıkacak bu oyunn?

Harika oyun olacak bence.Sabırsızlanıyoruz bir an önce oynamak için.

sabırsızlıkla bekliyorum

Kışın çıkar dediler, yaz geldi.

Hiç yeni haber de yok! .s

Ben bu oyunu oynasam adam öldürürken gözlerimi kaparım :cool:

Sanırım sürpriz bir çıkış yapacaklar ya da proje iptal.

Fragmanından cok iyi duruyor ama avatarın oyunuda vardı birtürlü güzel bir oyun yapamadılar

Bu çıkmadı mı hala? :open_mouth:
Kışın çıkar dediler yaz geldi. :confused:

Bigpoint yaparsa güzel olanı yapar lakin para işler hep böyledir bu firma ama şuan duyurmazlar büyük ihtimal haziran sonlarında acık betası çıkar ama öyle knight master knight gibi özellikler beklemeyin hüsra ugrarsınız bence