[İlk Bakış] Game of Thrones MMO

Bigpoint çıkartıyorsa sonumuz kötü yaklaşık 8 yıldır bigpoint oyuncusuydum Darkorbit oynuyorduk tabi önceleri zorluk yoktu para yatırmadan da herşeyi tamamlayıp paralı oyuncularla yarışabiliyordun.Bigpoint 3 yıl önce sürekli yenilik yaptı o yeniliği tamamlıyorsun ondan üstün yenilik çıkıyor onu tamalıyorsun başka modeli çıkıyor sonra bot çıktı herkes bot kullanmaya başladı her hafta para yatıranlar banlanmıyordu para yatırmayanlar banlanıyordu.Bir süre sonra botları da satın aldılar hem kendileri sattılar hem batırdılar sürekli yenilik yaptılar bu BUGpointtin adminleri Türk serverları ile ilgilenenler tam karaktersiz insanlar laf anlatamazsın onlara keyiflerine göre iş yaparlar hevesinizi kursağınızda bırakmak gibi olmasın ama baya kötü bir şirket

Bu kadar detaylı bir oyunu nasıl web tabanlı yapacaklar merakla bekliyoruz.

Oynanacak oyun arıyordum bende kesinlikle denemem lazıım.

hala bişey olduğuda yok :stuck_out_tongue: hala çıkacak :smiley:

bu oyun yalan oldu bnce

valla haklısın bencede yalan oldu :smiley: yazık oldu güzel bi kitleye sahip olabilirdi :smiley:

Eagames’ten bi’ şeyler bekliyorum açıkçası. Hali hazırda yüzüklerin efendisine dair yapım haklarını uzattılar. Game of thrones’a da el atarlarsa şaşırmam, iyi de olur.

Oyundan pek bir şey beklemeyin arkadaşlar. İlk yayınlanan görsellerinden ve izletiden de anlayacağımız üzere grafik kalitesi berbat. Büyük serilerden para kırmak isteyen şirket yaklaşımıyla yapılıyor sanırım. Zaten kaç zaman oldu ses seda yok. RPG ve Genesis’ten sonra üçüncü bir fiyaskoya hazır olalım biz.

Crusader Kings 2’nin AGoT modunu bir türlü yapamamış bir AGoT hastası olarak yana yakıla AGoT oyunu bekliyorum… (CK2 konusunda yardım olabilecek arkadaşları da dört gözle beklemekteyim., mesaj atın lütfen.)

oyun hakkında bir gelişme yok değil mi?

Çıksa da güzel olacağını sanmıyorum,bu tür serilerin adam gibi RPG oyunu yapılması lazım.

Halen gelmedi…

Ne umutlarla beklemiştik oysa ki…
Yine hüsran, yine hüsran.

HBO’nun suçu. Daldan dala daldan dala, paraya doymadılar. Her gün başka bir oyun firmasıyla başka bir oyuna girişiyorlar. Büyük ihtimal adamlar rahatsız oluyor. Sonuçta ne kadar got oyunu o kadar rekabet.

Bu kadar kapsamli bir oyumd web uzerinden oynanmazdi zaten. Metin2 tarzi bir oyun kursalardi daha iyi olurdu.

Güzel bir oyunsa iyi tutar. Yaza doğru yüklerim.
[hr]
2012’de atılmış mesaj huu. Hala çıkmadı yalan oldu

oyun oldukça güzele benziyor. umarım kısa zamanda bizlerle buluşur

Bu oyunu nerede bulabilirim , bilgi verirmisiniz ?

son durum hakkında duyum alan var mı acaba? Bigpoint’in official sitesinde Game of Thrones MMO’nun sayfası halen mevcut. http://tr.bigpoint.com/gameofthronesmmo/

http://tr.bigpoint.com/gameofthronesmmo/ oyununun gelişim aşamalarını bu linkten takip edebilirsiniz targaryenlerin olmaması beni üzdü ama köpek gibi gamer olduğum için no problem :smiley:

Umut varmı halen acaba :stuck_out_tongue: