İlluminati Günlüğü (Günlüğümü Yazıyorum Gelin)

İlluminati Günlüğü

Sevgili günlük,

Bugün sabah gözlerim çok erken açıldı neden bilmiyorum dün gece de geç uyudum oysa ki :frowning: Kahvaltı edeyim dedim limonlu çay demlemişim sabah sabah aromalı kötüydü hemen döktüm. Telefonu kurcaladım biraz instagramda eski kız arkadaşımı gördüm benle sevgiliyken bu kadar bakımlı değildi :DDdd Akşam üstü arkadaşlarla gezdik biraz ama hep aklımdaydı foruma giremedm millete sataşamadım diye düşündüm… Neyse akşam arkadaşın tavsiyesiyle red ale ile tanıştım çok iyiymiş yav sohbet ederken üç tane devirmişim :Ddd eve geldim uyku bastırınca foruma bakmaya bugün çok ayrı kalmışız yav öpüyorum günlüğüm sarılalım :d

Ben seni kız sanmıştım.

Herkes öyle sanıyor yoksa kız mıyım?

İllumemati kız mı erkek mi ? Yorumlara yazın !

İlluminAti, İlluminNvidia, İlluminAsus eheheh bu komik espriden sonra kendi düşüncemi söylersem…

erkek.

Ne yaptın yav forumu bırakıyorum senin yüzünden

Yavaş bırakta kırılmasın ehehehe

Vay be insanda bir üşenme bir boşverme olur günlük bu ayrıca hergün buraya yaz yaz yaz değişik bir konu olmuş İlluminati Bey [bey derken içim bir garip oldu yalan yok :(]

Niye yav siz benim kadın olmamı mı istiyorsunuz şimdi?

Keşke cinsiyetinizi spoiler içine alsaydınız belki o zaman bu mesajlar atılmazdı. :()

Bilemiyorum :slight_smile: Yok ya sadece pp’deki Daenerys Reyizin vermiş olduğu hissiyattandır yoksa Troll amaçlı bir resim olduğu belli :slight_smile:

Edit : Ar-Phazon ciğer söktün be :frowning:

Kadın olmak iyi şey şanslı değiliz ki kadın olamamışız ama erkek olmak da güzel yav

yani

sanırım…

feministmişim şimdi öğrendim xd

Sevgli günlük dün gece rüyamda ismimin üzerinde çizgi vardı bu bi işaret olabilir mi :ddDD.d

Bu sefer sarılmadı [emoji30]

Doğru parçası olabilir.

sevgili günlük bugün elektrik süpürgesi sesi duyunca uyuyakaldım

Ben sizi kadın sanmış idim. Ve sayenizde erkeklerin de stalk yaptığını öğrendim. Büyük insansınız hocam lütfen yazmaya devam edin, klavyenize kuvvet.

Vay be allahtan bana yürüyen olmadı herkes beni kadın sanmış :dd:d:dDDD

Benim bacaklarım yok.
Sem nasıl yurükak gig aşşağilaci bir sıfati kullanırsın?

Sanane benim günlüğüm.

qapaq

haha şaka şaka

ne bileyim yav öyle moda herhalde bu ara