I'm back, everyone

merhaba arkadaşlar, ben leyla nam-ı diğer “bbbb” geri döndüm. önceki şifremi, daha da önemlisi kayıt olduğum e-mail dahi unuttuğum için yeni üyelik almak zorunda kaldım. özlemişim buraları, duygulandım be :’(

Merhaba doctor who fanı yolda.ım. Unutmadık…

ben de seni unutmadım ichigo ama forumun tasarımı bayağı değişmiş mesaj atma yerini bulamadım. ahahaha, şimdi eski mesajlarımı okuyorum bu bebe ben miyim diye :smiley:

Oku oku, çok seviyorum eski mesajlarımda bulunan hataları ve çocukluğu. Hele ki atarlanışlarım züper.

Hoş geldin. Tartışmalarda seni de görmek isteriz. :slight_smile:

@YeniAy_Ottoman ben de öyle umuyorum. dizi bitesi oldu ama buranın ortamı başkaydı:slight_smile:

@leyla Ne kadar aktif oldun bilmiyorum ama sen benden eskisindir. Tekrar hoşgeldin.

Dizi bitsin boş ver, kitaplar üzerinden tartışırız. :slight_smile:

Yeni kitapta bana öyle geliyor ki Euron,Victarion Greyjoy ve Jon Con-Aegon ikililerini oldukça tartışacağız. Jon Snow’u hariç tutuyorum tabi kitapta da dirilir herhalde.

Dirilir elbette, yalnız yeni kitabın çıkmasını bekleyene kadar eskilerle idare edeceğiz. :smiley:

@JaqenHgar lise hayatıma burada başladım, bitişi de yaklaşık burada oldu desem yeridir, herhalde

Gelemedin mi ayol neredesin?