İtiraflar

Regular Show izlemeye bayılıyorum u.u

hayatta en sevdiğim şeylerden biri birinin gözlerine sürekli bakmak

kızların gözlerine*

Benimse hayatta en rahatsız olduğum şeylerden biri insanlarla göz teması kurmak.
Tuhaf hissediyorum kendimi.

(Hayır,psikolojim bozuk değil.)

Yazın bile sıcak suyla duş almayı seviyorum. Kaynar kaynar olacak

akşamları hava karanlıkken böyle gözler parlak, belirginken çok seviyorum, güzel bi his

oje sürmekten nefret edıyorum.ne zaman sürsem elım kolum rahat durmadıgı ıcın bozuluyolar ya fak.bıde yanlarını unuttugum zaman …neyse konusamıyorum

Saçlarıma dokunulmasından nefret ediyorum. En çokda arkadaşlarımın gelip saçına şöyle yapıyım bi dur bence şöyle yap felan diye gelip saçlarımla oynamaya çalıştıklarında çok sinirleniyorum. :S :smiley:

Okulda kantin sırasında hep kızlar tarafından taciz ediliyorum .

Hayır yapma demiyorum hobi olarak yine yap da bari arada biraz ‘’ meme payı ‘’ bırak.

of o ne öyle ojesiz ya. bide vitaminsizlikten üstleri beyazlıyo of. kısaca siz siz olun oje sürün

Forum ciddi anlamda sıkıcı olmaya başladı sanki bugünlerde dimi.

Su an itibariyle 19 yasina bastım ama varya nasıl aglayasım var inanilmaz.Aglaya aglaya uyuyucam galiba.

Her konuya caps atmak istiyorum, çok komik capsler biriktirmiştim zamanında da yeri gelmiyor ki kullanayım. :frowning:

Kıskançlık konusunda üstüme tanımam. tanımadığım 2 kişinin sokakta yürümesini bile kıskanabilcek kadar dengesizim.

ben de hiç kıskanç değilim, ama sırf mutlu olsunlar diye kıskanmış numarası yapardım :smiley:

bende birkaç sene önce böyle umursamayayım cool gözükeyim diye kıskanmam hiç falan derdim :frowning: ne kadar malmışım lan

cool olmuyor ya, sinir oluyorlardı :smiley:

işte küçüklük zamanları ben kuul olduğumu düşünüyodum ama değilmiş, yanılmışım.

Bende de var o arşiv ara sıra bana geliyo öyle küçük küçük :smiley:

The Notebook’u tekrar izlesem yine ağlatır diye izleyemiyorum

Kavrulmuş mısır kadar güzel bi kuruyemiş olabilir mi ?

bir numara o, bayağıdır da almadım ya. onun kadar olmasa da badem de çok iyi :smiley: