İtiraflar

Simbat :(((

ambalajı çok itici ama tadı mükemmel s.s.

babamla olan tartışmalarımızın %25’i benim yaptığım şeyler , %75’i ise annem yüzünden… bunu daha yeni anladım ://

müzeyyen senar dinlemeyi çok seviyorum.

Hani canın sıkılır, bir müzik açarsın. Orada hiç beklemediğin bir şarkı çıkar ikinizin şarkısıdır. Açarsın dinlersin hüzünlenirsin ya. Onlar bende yok. Arkadaşlarımın yarısı bana odun der. :s

Bi karar alırsın acaba doğru mu yaptım diye düşünürsün ya işte beni tek çıldırtabilen şey o düşünce ://

7 yaşındayken 1 kilo ekleri bitirmeye çalıştığım doğrudur :smiley:

65 kilo olmuşum ya yaz bana yaramadı :frowning:

İlk kez kimler çevrimiçinde 4 white walker görüyorum ve bu durum hoşuma da gitti… :slight_smile:

yabancı game of thrones fanlarından nefret ediyorum.
abi oyunculara imzalattırıyorlar resimleri sonra ebayde açık artırmayla satıyolar onu bulamayanlar var:(

Ekler bağımlılık yapar çekirdek gibi yedikçe yiyesin gelir :smiley:

evet ya çekirdeği de çok yerim ama tuzlusunu :smiley:

Tuzsuz çekirdek zaten asitsiz kola gibi :smiley:

aynen :smiley:

Konya’daki kuaförler çok berbat.
Kuaföre gidip abartılı olmayan hafif dalgalı bir fön çekin dedim,maşayla saçlara bir daldılar ki,düğünde gelinden daha abartılı saç makyaj yapan kıskanç görümcelere döndüm.Bi sim dökmedikleri kaldı.
Ay bir de para verdim üstüne.Of. :’(

Paranoyağın tekiyim dünya benim etrafımda dönüyor :open_mouth:

şerbetli tatlıları hiç sevmiyorum bu yüzden annem öyle tatlı yaptığı zaman şerbetini dökmeden önce bana biraz ayırıyor ve ben de o kuru ve yapış yapış olmayan kısmını yiyorum :cool: böyle daha huzurluyum :stuck_out_tongue:

ankaradakiler daha mal :smiley: saçım dalgalı diye bi fön çekemediler kendim yaptım öyle giitim düğüne + soğanlı lahmacun yemeleride cabası.

‘Yalnız doğar, yalnız ölür insan.’ mattosunu hazmedemeyenlerdenim.

Bu kuaförlerden bi halt olmaz.Ama çoğu zaman müşteriler istiyor böyle şeyleri,mavi göz farı,kırmızı ruj ve kalıp gibi duran maşalı saçla güzel olduklarını sanıyorlar.
En iyisi saçı makyajı kendimiz yapmamız.

ben bir craftsmanim