İtiraflar

Hezimete uğradık 4 kişi haxballda @“Sansa” @"Lethe ~ "@"Ömür"
By: @“Jon Kar(Sur Piçi)”

İtiraf ediyorum: İtiraf sayfasına yazılanların çoğunun yalan olduğunu düşünüyorum.
Kötümser de olabilirim? :biggrin:

Daha önce buraya üye olmuş muydun? Tanıdık geliyorsun…

Hayır. Daha yarım saat önce diziyi bitirdim ve çok etkilendim. Hemen foruma üye oldum :biggrin:

Sohbet ve İtirafları birleştirdiğimizi hatırlıyorum. Sansa uyarı alacaksın, Stannis mod: on :tongue:

İtiraflara devam edebilirsiniz buradan.

Aşk acısı da neymiş. Evde tekken yalnızlığı kutlamak için önüne abur cuburu koymuş bir güzel koltuğa yayılmış film izlemeye odaklanmışken, kapı çaldı mı hiç? Asıl acı bu işte.

bazen umrumda değil tavrında olmak öyle davranmak çok zorlaşıyor.

Koçtaş’a gidince evimi yeniden dekore edesim geliyor.
Pembe banyo dolabı yapılır mı allahsızlar.Bissürü de para istiyorsunuz,içimizde kalıyor.annemizin “ne gerek var kızım böyle saçma sapan şeylere harcama paranı” yorumlarına maruz kalmak da cabası. :’(

Greyjoyları seven dişi var mı hiç?
Bence yok.

selam

Ciddi olamazsın?

@Gruzor

Greyjoylar bahane kız düşürmek şahane

post kasmaya çalışanlar var lan asfghgdfg

İnternetten hatta GoT forumundan kız düşürmek?: Çok sağlıklı.
Böyle bir şey olduğunu düşünmek ki düşünen sen oluyosun : Çok zekice ve çok modern. :redface:

yahu internetten kız düşürme nedir yapmayın ya :smiley:

İğneleme yapıyodum zaten :smiley:

itiraf edemiyorum

işte ben de sana değil arkadaşa dedim :smiley:
konuyu sohbete çevirmeyelim lütfen :smiley:

Arkadaşlar teknik bir hata oldu biz burayı kapatmıştık, İtiraflar konusu Sohbet konusu ile mevcut. Orası sohbet edebileceğiniz en uygun yer :smile: Ayrıca burada tekrar sayfa sayfa baktım ama itiraflardan çok günün içinden bazı şeyler yazılmış sadece. Ayrıca konu dışının böyle başlıklarla fazla büyümesi bizim game of thrones forumu olduğumuzu unutturuyor. Anlayış gösterin lütfen… İtiraz eden varsa özel mesaj atsın, yönetimdeki artı eksi kararı izin verilen derecede gösterelim.