İtiraflar

Arkadaşlar herhangi bir şey itiraf etmeyeceğim. Ancak çok merak ettiğim ve cevabını hiçbir yerde bulamadığım bir soru var elimde. Çok merak ettiğimi ve cevabını bulamadığımı söyleyerek aslında minik bir itirafta da bulunmuş oldum. Neyse lafı uzatmadan sorumu sormak istiyorum. INSTAGRAM’DA HİKAYELERİMİZİ GÖRÜNTÜLEYEN KİŞİLER NEYE GÖRE SIRALANIYOR? Lütfen buna doğru ve mantıklı bir cevap verin, ben bulamıyorum çünkü ühü :’(

bildiğim kadari ile sana en meraklı olan ve senin en meraklı olduğun kisi yani her paylastigina ilk bakan kişilerden ve uzunca bakıp baskalari gibi acip hop kapatmayan kimse ilk sırada olur, tabi sende hep o kisinin profilini stalklaman ve onun yaptigi gibi yapman lazim.

bunun haricinde algoritma soyle : en son kim hikayene bakmis ise en üstte onu gösteriyor.

benim tespit ettiğim böyle .))

Kitapları Daha Bitirmedim :slight_smile:

Yavaş yavaş okuyorum kış rüzgarları ben bitirmeden çıksın ve bir kaç ipucu bulayım diye

Göğüm rüya beni felaket korkuttu be. Ilan tekel bayii forum buluşması yaptık, zpöbi salgını oldu. Çok dehşet verici idi ama mesela çok da güzel sahneler vardı. Of kalbim yeminle

Kendimi bişey zannediyorum.

R+L=J’nin doğru olmayabileceğini düşünüyorum :grinning:

Şey, bu bir itiraf mı? ._. Yani o teoriyi üreten kişinin böyle demesi itiraf olurdu, evet… Ama sen diyince bunun neyi itiraf oldu?

İtiraf olmaması için bir sebep yok, bu cümle de bir itiraf içerir, seninkinin aksine. Adama laf etmeye gerek yok yani. Adam doğru sen bin kez hatalı.

Ok ._. Neden bu kadar agresif bir tepki verdin ki?