İtiraflar

Geçmiş olsun.

Arada olur öyle.

daha karpuz kesceedik ?

güneş yanığından soyulan derilerimi soymaktan acayip manyak bi zevk alıyorum. hatta hızımı alamayıp kardeşiminkileri de soyuyorum :cool:

Her zaman çok şey yapmak isteyerek başladığım ama sonunda 10 şeyden belki de 3’ünü zor yaptığım yaz mevsimi. Elveda.

Gerçeklerini yaşamaya devam o zaman. :slight_smile:

Birisi saçlarımı (uzunken tabi 3 numarayken değil) okşarsa severse onun kölesi olabilirim. Çok hoşuma gidiyor.

Çoğu kişinin aksine Ron Weasley’i çok beğeniyorum.

içki içenlerle(yanımda içen yada ben içmeye gidiyom diyen) konuşmuyom.

saçlarıma şekil verip gayet güzel yaptığımda bir arkadaşımın gelip saçlarımı çekmesi ve dağıtması olayı sonucu yanımda kesici bir alet olsa o arkadaşın bir yerine batırabilecek kadar çok sinirleniyorum…

Artık şu şehirden bir an önce gitmek istiyorum.

Gayleri hep çok samimi bulmuşumdur.Net

kralımızsın weasley ^^

Vineları hiç sempatik bulmuyorum…

internetten dizi izlediğimde başlangıca reklam koyuyorlar ya -reklamı geçmek için bekleyin- o an o an…

Korsan olan her şeyden nefret ediyorum. Müzik,film,dizi,oyun. bazen filmleri izliyorum korsan sitelerden ama aynı anda kendimden tiksiniyorum. Hele oyun konusunda çok katıyım asla ve asla korsan oyun oynamam

8 yaşımda Tranformersdaki Starscream öldü diye 3 hafta ağladım.(Çizgi film)
En basitinden kötü bir robot

Yeni temizlik yapılmış bir evde yaşamak çok zor.Aman yemek dökülmesin,toz olmasın,yerlerde ayak izi çıkmasın yoksa annem canıma okur…
Böyle yaşanır mı arkadaş?Yapmasın kimse temizlik falan.The Simpsons’daki kedili kadın gibi çöp evlerde yaşayalım.

+111

Yeni temizlik yapılınca evde uçmam gerekiyo benim.
O zor… :frowning: