İtiraflar

Ahaha iyi oldu kedili kadını hatırlattığın :smiley:

Konuyu @Arianne’den itiraflar olarak değiştirsek zira çok özel itirafları yer alıyor burada bir fincan kahveyle akşam üstü denize nazır okunası, The Secret Diary of Arianne.

Rahatsız mısın itiraflarımdan ayol?
Rahatsızsanız artık yazmayacağım.Siz kaybedersiniz yani iyi düşünün sajshkjk

Ailecek okuyoruz

Yoo hiçte değil bilakis iltifattı, en çok laf atan teyzeyle olan muhabbetine bayıldım aklıma geldikçe gülerim :slight_smile:

@Viserion caps veremedik ama kusura bakma artık sagjhjhs

@Arianne İtiraf sayfasını ayakta tutan teyz… abla… asjhfgas

En son ne dinlediniz başlığında miley cyrus’un we can’t stop şarkısını paylaşsam ban yermiyim diye merak ediyorum.

miley cyrus’un vma performansını paylaş bence :D:D:D

Anneannem uyduruk da olsa hep bize hediyeler alan bir insandır. Ben ya altı ya da yedinci sınıfken bana bir şort almıştı. Sorun onun aslında bir boxer olması. Önde düğmesi falan.

Yemedi :smiley:

Allahınızı severseniz o kızı burdan uzak tutun.O dili her gördüğümde sinir krizi geçiriyorum.Bir kere daha görürsem bilgisayarı pencereden atabilirim.

direk ban yersin o zaman :smiley:

Benden yakışıklı.
Ne kadar tipsiz olduğumu siz düşünün. asdfg

işin komik tarafı mileyin fanları savunmak için şey diyo "illumunati yaptırdı sahne arkasında ona uyuşturucu verdiler illumunatinin alfa seviyesinde şu an " :D:D:D:D

ahaha :smiley:
Mel kuzgun göremediğine göre buraya not düşeyim, umarım görürsün bu mesajı. ÖM kotan dolmuş, silmen gerekiyo, mesaj gönderemiyorum sana şu an… :wink:

Eskiden güzel gelirdi şimdiyse zebani. Kendini zorla çirkinleştiriyo

Geçen gece NR1’da müzik dinliyordum annem içeri girince ateşli sohbet hattının reklamını verdiler :frowning:

Damn yo. Daha yeni sildim hepsini ben ya. Limit artsın olmuyor böyle. Sağol yalnız hiç farkında değildim. :smiley:

Ahahha o komedi ya ben o reklam çıkınca sesleniyorum gelsinler diye baya gülüyoruz afsafds