Jaime bu serinin en baba karakteridir

Jaime eski ve yeni tanrılardır.

Jaime, Jamie, Jimea, Jaimi… Ne derseniz diyin Jaime bu serinin en derin karakterlerinden biridir ama yeri Cercei lennesterin yanidir. Ayrilarak hata yapti bence

Edit: bu arada sitede bana ayrilan surenin sonuna geldik artik 1 yil yokum sonrasinda da gelip gelmeyecegim mechul. Yeniden herkese veda ediyorum baaay

Cersei`yi bırakmasıyla bazılarının gözüne fazlasıyla girmesiyle birlikte benim gözümden ise bir miktar düştü maalesef. Aşağı tükürse sakal yukarı tükürse bıyık adamcağız da şaşırdı ne yapacağını yazık.

Jaime yaptıkları ile bizleri düşündüren birisi…

d&d nin efsanevi kötü senaryoları yüzünden yaptığı ile alkışlayamadığımız bir karakter oldu. Kim ne derse desin serinin karakteristik olarak en çok gelişme yaşamış kişisidir.

En baba karakter demek ise hayatta kalanlar arasında mantıklı olabilir. Davos var tabii babalıkta destan yazmış olarak ama Major karakter olarak bir babadır Jaime. Her karakterin olduğu gibi bir zayıf noktası vardı ve artık o nokta yok.

Bu serinin en baba karakteri hiç tartışmasız Arya Starktır. Bir kere tam bir kış kadını.İntikam almayı biliyor. Çok zeki olmasada hamleleri zekice tasarlanmış oluyor

Arya B A L O N D U R .

Jaime King’s Landing’i terk etti mu
Cersei öksüz kaldu mu
Night’s King öçün aldu mu
Emdi fanboi’s çıldırur

LoOoOoL zamanında buralara Jaime tanrıdır yazanlar şimdi gözümden düştü diye post girmişler. Mevlana gibi dönüyorsunuz, keyifle izliyorum ^o^/

Sen de Jön Snöv diye agliyordun NK’ci oldun agzimizi actik mi?

Yukarda veda etmiştin sen. Bi gitsen artık diyorum? Hande Yener gibi Bİ GİİİİTTT diyorum şu an pp’ne baka baka.

Gidicem ama siteyi senin gibi insanlara birakmak istemiyorum. İlla ki gidicem. Gerceklerin soylenmesi koydu sanirim

Ne forum aşkıymış be Bekir Bey’e söyleyelim de tapusunu üstüne yapsın, başka türlü rahatlamayacaksın belli. Ben Hz. Kral Azor Ahai Jon Aegon Snow Stark Targaryen’i savundum zamanında, sizin gibi tek elli bir low’u tanrı ilan etmedim diye mi bu bilenmişlik? Hadi git pasif Elia için bir konu aç da Rhaegar serinin en kötü karakteridir falan yaz, negatif enerjilerin aksın. :hugs:

Off laflara bak be. İkinizi de destekliyorum.

Pis konuşan kazansın!

Ya sen Eggon Targeryın fani degil misin? O mazlum edebiyati yaptigin Jön diz coktu be. Jön Snöv fangörllerinin yoneticisiydin dustugun hale bak. Diz coktugunde bile destekledin. Ben Elia’yi pasif haliyle sevdim senin gibi bir anda satis yapmadim. Foruma ise bagimliyim evet. İcime biriken boslari buraya saliyorum. Hadi git ezique twitrende agla

Diz çökenle falan işim olmaz bu saatten sonra. Aman vermez gebertici Night’s King’ciyim bundan böyle. Sizler gibi önce tanrı ilan edip sonra gözümden düştülere falan hiç girmedim. Aşırı vizyonlu bir dönüş yaptım. Hepiniz doğru yolu bulursunuz umarım. Sen de bir daha girmeyeceğim diyip milletin duygularıyla oynama. Yeterince beğeni kastın, ekmeğini yedin bu forumun. Çık git artık sözünde dur. Son yorumu atma fetişin var biliyorum, bu yorumdan sonra yazacaklarına cevap vermeyeceğim. Başka fake kavgalarda görüşmek üzere :raising_hand_woman:t4:

Ya beni gondermeye ne meraklisiniz kdkdkdk forumu ne guzel birakmistim bir anda duzen degisti eski arkilerim dondu falan kanlilarim da donecek biliyorum. Cigliklar gumusler kuduruyordur zaten gelsinler de laf soylesinler diye bekliyorum. Bir bolumde Jön Snövden dondun vizyonlu bir donus degildi. Neys guzel bir kavga oldu ikimizi de tebrik ediyorum

Harbiden adam gibi adamdır yalnız. Karakter değişimi muazzam. İlk başlarda o aşk için her şeyi yapabilecek, kibirli adamdan bir anda efendi, sözünde duran ve mantıklı birisi oldu. Ve Deli Kral’ı öldürmesinde bence hiçbir suçu yok. Kendi babasının kellesini istedi, ve bütün krallığı yakacaktı. Böyle bir insanı nasıl engellersiniz? Jaime en doğrusunu yaptı, adamdır adamın dibidir. Kendince haklı sebepleri vardır her şey için. “Burn them all” he kept saying. “Burn them all.”

Serinin en baba ensest karakteridir.

Böle ensest bir kişiyi savunanları anlamıyorum avaba onlarda sorun varmı diye düşünüyorum böle savunanlar yüzünde murat başoğlu gibi kişiler ortaya çıkıyor toplumumuzu çok kötü yerlere sürüklüyolar

@Fury

Sana açıklamalar yapardım ama banlanma riskim var. Heil Ensest Savunucu!

Jamie adamdır! Ama şu Cersei’ ye olan aşkı olmasa bir de daha da çok seveceğim kendisini. Cersei seriye her ne kadar da renk katsa da ve seriden gitmesini istemesem de kendisinden hiç haz etmiyorum :smiley: