Jon Kar

Jon Snow olmadan bu seri olmaz.Fantastik bir dünyada her şey mümkün.

bu çocuk tam piç/kim karşı bir şy söyleyebilir? He hehe haha :smiley:

Jon hakkındaki tek isteğim teorilerin yanlış çıkması. Jon Robb’tan çok daha fazla Eddard’ın oğluydu ve bunun yanlış olduğunu duymaya katlanamam. Lütfen GRRM amca,noluuuurrr yanılsın okurlar noluuuurrr

Kitaba başladığım günlerden beri nedensiz şekilde sevmediğim karakterlerden.

AA teorilerinin en mantıklı olanı bana göre.

Bu adama ejderha kanından diyen oldu ya :smiley: adamın eli yanmıştı bir keresinde.

Ejderha kanı seni tanrı falan yapmıyor. Yanlış bir algılanma var seride. :frowning:

herkes bi tutturmuş ejderha kanı , ulan starklardada kurt var onlarda donmasın o zaman böyle bi saçmalıkmı var ,

kitapta ıllryio mopatis diyordu westerosta sancaklarına çok bağlıdır lordlar diyor , kuşlar balıklar cart curt

Sancağındakilerle ilgili olanlar Starklar ve targaryenler belki birde greyjoylar derdim ama değil

Jon snow bilmiyorum ya , 6. kitapta ötekileri yener sonra daenerys gelirse kuzey güney savaşı olur yalnız bu kez diz çökmez kuzey ,

ama şu da unutulmamalı eğer jon ötekileri yenerse sıradan biri olmayacak belkide ejderhaları durdurabilicek güce erişicek

Nöbet İçin! :frowning:

hayalet :frowning:

Jon Snow,Rickard Stark oğlu Brandon Stark’ın piçidir.
Hatırlarsanız teoriler arasında Jon’un Parmaklar’da bir balıkçı kızı tarafından doğurulmuş olabileceğine dair birşey vardı.ve Davos’un bir povunda bu olaya dair bişey vardı.
Brandon,KL’ye giderken yapmıştır bu çocuğu.
Eddard ise bir şekilde bu kadını ve çocuğu bulmuş oldu.
Catelyn’nin Brandon’a olan aşkı malumunuz.Eddard bunu bildiği için Catleyn’nin,Brandon’nın ardında bir piç bırakıp onurunu lekelediğini düşünmemesi için onu kendi piçi olarak tanıtmıştır.
:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Oha zeki gördümde bu kadarını görmedim sgsdf

Açıkçası Brandon Stark’ın oğlu olmasını isterdim ben. Olabilir de hem çapkın adammış,
ama yinede önemli değil çocuk her türlü Kuzey’in artık :stuck_out_tongue: Yedirmeyiz!

Arkadaşlar ölmez bence Jon , GRRM ona daha büyük bi görev düşünüyor Kuzey Krallığı -veya Kışyarı Lordluğu- gibi ama yapısı itibariyle Jon Gece Nöbetçileri’ni öylece bırakamaz bu yüzden Melisandre iyileştirir onu ve Sur’dan çıkarır çok fazla düşmanı olduğu için geri de dönemez.Böylece Jon Kuzey Kralı -veya Kışyarı Lordu- olabilir veya iyileşir ama Sur’da kalmaya devam eder ki o kadar düşman edinmişken çok zor . Buz ve Ateşin şarkısındaki Buz’un Ötekiler’den Ateş’in de ejderhalardan ileri geldiğini çoğumuz biliyoruz ve eğer Jon ölürse hikayenin Buz kısmı Sur odaklı devam ettiğinden POV karakter kalmamış olur Sur’da yani ölmüş olması düşük bir ihtimal ( Yazar GRRM olmasaydı imkansız derdim ama o olunca ihtimal dahilinde :slight_smile: )

[spoiler]Şakası bir yana, şimdi düşününce haklı olabilirsin abi :smiley:

Brandon Stark’ın Viki’sinden:

At the Tourney at Harrenhal, Brandon was unhorsed by Prince Rhaegar Targaryen.[5] It was implied that in the tournament of Harrenhal, he asked Ashara Dayne to dance with his younger brother Eddard (who was too shy to ask her himself). It is also implied (but not confirmed) that Brandon later bedded Ashara Dayne and got her with child.

Yani diyor ki, Harrenhal Turnuvasında Brandon Stark’ın Ashara Dayne ile yattığı ve onu hamile bıraktığı söyleniyor -ama doğrulanmamış bu bilgi-.

Ashara Dayne’in Viki’sinden:

After the events of the Tower of Joy, Ned Stark went to Starfall to inform House Dayne of Ser Arthur’s death and return to them his greatsword, Dawn. Ashara jumped from the top of one of the towers of Starfall, called the Palestone Sword, on the cliff atop the sea. Her body was never recovered.[2] After these events, Ned Stark returned to Winterfell with the infant Jon Snow, whom he claimed as his bastard son, refusing to name the child’s mother. This sparked rumors that Ashara had been the mother of Stark’s bastard[3], and that grief at learning that her lover had been responsible for her brother’s death was the cause of her suicide.

“Neşe Kulesi’ndeki olaylardan sonra, Ned Stark Sör Arthur Dayne’in ölümünü ailesine bildirmek ve aile kılıcı Şafak’ı geri götürmek için Kayanyıldız’a gitti. Ashara haberi duyunca denizüstündeki bir kuleden aşağı atladı. Bu olaydan sonra da, Ned Stark bebek Jon Snow ile birlikte Winterfell’e geri döndü…” falan filan.

İkisini birleştirirsek, Jon Snow, Ashara Dayne ve Brandon Stark’ın oğlu oluyor :smiley:

Ha aynı zamanda, Ejderhaların Dansı’nda Barristan bölümünde şöyle bir söz geçer, Barristan düşünmektedir:
"Eğer Rhaegar’ı atsız bırakıp Ashara’yı ask ve güzellik kraliçesi ilan edebilseydim, Ashara Stark yerine bana bakar mıydı?"
Aslında burada ‘Stark’ kelimesinden Ned Stark’ı çıkarmıştım ben kitabı okurken. Şimdi düşününce bence gayet de Brandon Stark olabilir :smiley: [/spoiler]

+1 sonunda benim gibi düşünen biri daha

Olay çözüldü o zaman herkese hayırlı olsun :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

aklıma tek yatmayan nokta Brandon’un kız kardeşi kaçırılmışken çocuk yapma merakı :smiley:

Benim teorimden ziyade ustteki arkadasin teori daha saglam.
Ben sakayla karisik bi fikir sundum sadece :slight_smile:

Bu Edric Dayne ile Jon’un süt kardeşi olma muhabbetini de açıklıyo :smiley:
Şimdi Martin düşünsün :smiley: :smiley: :smiley:

Harrenhal turnuvasındayken daha Lyanna kaçırılmamıştı :smiley:

Hehe benim de aklıma yattı. Bundan sonra Jon Snow’u, Brandon Stark ve Ashara Dayne’nin oğlu olarak göreceğim.
Lyanna ve Rhaegar’den gelen Neşe Kulesi’nde ki bebek de Aegon’dır; Varys’in kuşları Jon Conn.'a teslim etmiştir bi şekilde değil mi ? :stuck_out_tongue:
İşte bunlar hep sex.