Jon Kar

İşte bunlar hep korumasız sex. :confused:
Ay çayı ne güne duruyor? :stuck_out_tongue:

@“rhollor” Stannis’in Jon’a bi sözü vardı: “çok iyi pazarlık ediyosun Jon, yoksa Lord Eddard seni balıkçı bi karıdan mı peydahladı??..” diye… aklıma o geldi şimdi… :smiley:

cidden mantıklı, şukunu verdim… :smiley: :smiley: :smiley:

Jon her türlü teoriye uygun oldugundan dolayı herkesin çocuğu olabilir.adam tam bir p.ç :smiley:

işte buna güldüm :smiley:

Ulan kitabı sonunda gaza getirdi Martin adamı , toplandık gidiyoduk Winterfell’e adama suikast yaptılar. Bu Martin kanser eder adamı

Keşke bıçaklanacağına dair spoilerı okumasaydım diyorum kendime. 5.kitapdaki son bölümünde Kışyarı’na doğru harekete geçeceğini anlatması ve birçok yabanılın onu desteklemesi çok gaz bi sahneydi ama hemen ardından bıçaklanacağını bilmek olayın bütün heyecanını öldürdü. Kesinlikle spoiler alınmadan okunması gerek bu serinin. Onun dışında 6.kitapta dirileceğine ya da iyileştirileceğine inanıyorum. İyileştirilirse bir nevi yeniden doğma olur mu onu merak ediyorum. Eğer ölüp de dirilirse bi daha povunu okuyamacağız anlamına geliyor. O yüzden ölmesin diyorum ama Azor olması için de reborn olayı olması gerek. Neyse bakıcaz artık Martin ne düşünüyor acaba Jon için. Diğer kitaplarda öğrenicez.

ben ejderha kanı derken Khaleesi gibi değil demek istedim. Hani ateş geçirmez değil yani. Bir ejderhaya sahip olamaz demek bu. Yoksa babası Rhaegar olmuş ne yazar.

Beric Dondarrion da R’hllor’un hizmetçisi. Leydi Tully’i hayata döndürdüğüne göre, Melisandre de hayat öpücüğü vererek Jon’u hayata döndürebilir. Ayrıca Tormund Bowen’in anasını beller.

Kitabın bu ünlü yerini şimdi okudum, resmen dağılmış durumdayım. Biliyordum halbuki olayı fakat yinede insanı üzüyor, tabi yazar GRRM olunca Jon’a ne olur bilinmez ama ben yinede belirtmek isterim kitabı Jon, Bran ve Tyrion için okuyordum, ama bu olunca gidip GRRM’nin evine camı çerceveyi indiresim geliyor :frowning:

Jonun başına o olay gelince Bowen Marsh’ın 7 ceddine yaklaşık 10 dakika sövmüşümdür. Kevan ölünce üzüntüm geçti gerçi. :smiley:

Yaklaşık 10dk. dır etkisindeyim ya çıkıp biri desin ki 7nci kitabı okudum dönecek desin. Açtım bunu dinliyorum valla

Serinin adı “Buz ve Ateşin Şarkısı” yani "Jon ile Daenerys’in Şakısı"
Böyle başladı ve eminim… hayır efendim oldukça eminim ikisi de ölmeden bu şekilde bitecek.

woahhh…
hayır :<

jon’un son bölümünun son cümlesi ‘‘sadece soğuk vardı’’ şimdi bran Summer’ın içine girdiğinde soğuğu hissetmiyordu.eğer jon ghost’un derisini almış olsa soğuğu hissetmez hadi hissetti diyelim ilk hissetiği şey soğuk olmaz insan vücudunda soğuk daha keskindir çünkü.ghost’un içine girdi ve kurtuldu teorisi sallantıda bence.

Starklar Buz değil. Onlar yani Buz, çok çok daha kuzeyden gelen şeyler olabilir…

Buz öteki tanrı ateş kırmızı tanrı bence

Jonun çocuğum olduğu doğrudur da koyacak isim bulamamış mı bu starklar ben aerys koyardım ah ah

bu çocuk iyi bi yere gelecek bence şimdiden kumandan da oldu zaten

Herkes dirilmesini veya ölmemesini bekliyor ancak yazar Martin ters köşe olabiliriz.

Jon olmadan bu seri olmaz.