Jon kar

yine testosteren koktu burası .s

İstihbarat aldım. Emilio Toland konuya 3 dakika uzaklıkta. Adaletin Kılıcı bu konuya geldiğinde hiç hoş olmayacak. Uzaklaşınız.

General.
Kavgayı izleyebilmek için emilioyu alıntılamadım.
Dont make me!

ya sen niye boş muhabbetler peşindesin, Silver’ın tahtına mı göz diktin yoksa?

Ha ha niye bu kadar boşsun ha!

Sohbet eden karşısındakine göre eder.
Muhattabımın aynasıyım.

façan yansın karşiim

Demek zeka ölçme yetkin var ! Kimse kimsenin zekasına laf edemez, bu mesajından dolayı umarım banlanırsın. Ya da ceza alırsın. Çünkü bu yaptığın kurallara aykırı.Biz arkadaşı ciddiye almadık çünkü eğer biraz araştırma yapsaydı bu forumda özel isimlerin çevrilmesinin tartışıldığı bir çok başlık (konu)bulabilirdi. Araştırma yapmadan gelip aynı başlıktan açıyor. Ve cidden defalarca konuşulan bir konu üzerine, yine de biz sadece eğlenme amaçlı cevap vermiştik. Hakaret etmedik senin gibi.

Ya başlamayın lütfen.
General saol karşim.
Konuya baştan saçmalayarak gelen ve uzatan sizsiniz.
Lütfen espri olarak bırakalım bunu.

@“Kuchiki Byakuya” adamın ciddi konusun da eğlenmekte ayrı ironi.Bunu zaten kendin kabul ettin yapacağın yol göstermek olmalıydı o üyeye eski konuları gösterebilirdin.Dalga geçmek değil ! Seninde burda eğlenmeye yetkin yok.Dizi forumu eğlence forumu değil.Düzgün açıklama yap geç adamın sorusu açık konuda.Çocukmusun sen eğlence arıyorsun dışarda eğlen lunaparka felan git.

Ya arkadaşlar niye kızıyorsunuz? orda limit olarak sayısal bir değer vermedim, hepimiz 250 IQ altıyız mesela :d (bakalım mahkeme savunma olarak kabul eder mi bunu, madem raporlandık). hemen toplanıp linç girişimine başlıyorsunuz ne yani ben de kendi kankilerimi mi çağırayım?

Ben kimseyle dalga geçmedim. Konuyu açan üyeye özel bir şey demedim orada. Konunun çok konuşulmasından ciddiye almadım dedim.

@“GeneralSquirtle” eğlencelerine çomak soktuğun için aslında yönetim sana plaket vermeli dostum.

@“Kuchiki Byakuya” bu kadar alınılacak birşey göremiyorum ben. Hem, bilmiyorsan söyleyeyim, eğer hakaret olduğunu düşündüğün birşey varsa rapor edersin yorumu, geçersin. Eğer kavga etmeye yeltenirsen cezan hakaret eden tarafınkinden daha büyük olur.

Anlamsız hareketler. İki kelime için iki paragraf yazmaya gerek yok.

Arkadaş foruma daha bugün üye olmuş forumun formatından haberi olmayabilir dalga geçmeniz bence de yanlış.

Burda zaten bilerek ciddiye almadık demişsin.Karşında ki bir çocuk olabilir araştırmasını burda yapmak istemiştir dizinin resmi forumu eski konuların olduğunu düşünmemiştir.Sürekli bu tür konular konuşuldu bitti diye üstteki mesajının son kısımların da zaten eğlenme amaçlı cevap vermiştik diyorsun ki arkadaşlarını savunuyorsun.Hakareti hakedenlere ediyorum ben sizler sanki bana hiç hakaret etmediniz bizzat özelden küfür yedim engellendim hemen engele alan şahısların yüzü burda.Ben en azından ediyorum arkadan da etmiyorum.Yönetim bana yedi gün ban atarken sizlere üç gün atıyordu o yüzden boş yapma lütfen.Ayrıca sizlere derken senin savunduğun kimlerse artık onlardan bahsediyorum.Sende bayansın zaten senide az çok tanıyorum ama seninle pek iletişimim yok benim o yüzden bana çok takılma.

Ayrıca, rahatsız olduğunuz, kurallara uymadığını düşündüğünüz bir konu varsa rapor edersiniz. Aksi takdirde benim zamanında yaptığım gibi, topicslayerlık yaparsanız cezası 3 gündür. Nazik bir dille uyarıp, sorusuna biraz da iğneleyici ve yeterli bir cevap verip geçersiniz. Ben şahsen böle başlıklarda dalga geçmek yerine uyarıyorum ve konuyu/soruyu yine de yorumluyorum/cevaplıyorum. Tavsiyemdir, öğrenmek isterseniz bir iki yorumumu okuyunuz, böyle konulardaydı. Uyarısız 3 gündür cezası, tekrar belirtiyorum. O iki kelime için saldırıya geçip belki %20 uyarı verdirebilirsiniz, o ayrı. Ama art niyete ve yapmacıklığa karşıyım.

Ama olur öyle, başlık kimsenin hesabı yanmadan imha edilmeli :slight_smile:

Vayy be cidden kankilerim geldi :slight_smile:

Ya aslında artık cevap vermeyecektim ama cevap vereyim. Raporladım zaten, kavga etmeye de niyetli değillim yazdığım cevap bilgilendirme amaçlıydı, paragraf paragraf yazı yazmadım. Anlamsız bir hareket değil.

Bir kaç ay öncesinde forumda yöneticilik yapan birine forumda ne yapılması gerektiğini anlatmak baya hoş. Sonuçta espriye katılmış birisi dolayısıyla hakaretten de payını almış. İstediğini der.

Nitekim ben de yöneticilik yaptım forumda. Forumda merak edilen konu ve soruyla ilgili araştırma yapılmadan açılan netincesinde aynısından onlarcası bulunan başlıkları kapatıp, şahısları aşağılayanlara uyarı veya süreli-süresiz ban verirdik. Ama çok çok aşırıya kaçmamış esprilere müdahale etmezdik. Aman eğleniyorlar derdik. Burada EĞLENMEK YASAK DEĞİL, BURADA EĞLENMEK İÇİN KİMSENİN BİR YETKİYE İHTİYACI YOK.

Neyse, iyi forumlar!