Jon kar

@Lagertha hoş değil, ironi. İyi forumlar.

İyi forumlar @Lagertha hepimiz eğlendik zaten xd

@GeneralSquirtle hadi bee. Geç kaldım bitti mi? Kanki dedin geldim

Ne duyar kastınız ayol!
İroni diyip bir de laf sokmayın lütfen
Sanki siz hiç dalga geçmiyorsunuz forumda he
Troll olduğunuzu herkes biliyo! (bakın mesela şuan bile bu ironi)
Bekir cem bile farkında!

Banlanma rekoru kiran uyelerin burada ders vermeye calismasi iyiymis. Lunaparka git diyen uye ise hic konusmasin bence :dd son zamanlarda yazdigi yonetici yalakasi yorumlarini gordukce cok guluyorum :d

Bitti kankim, arkadaşlar başarısız bir linç girişimine kalkıştılar hepsi bu. Gerekli dersleri almışlardır, umarım kötü şakalar yapmazlar bir daha

@“Aviendha” yöneticiye yağ çeken biri olmadım ki hiç bir zaman istedikleri zaman ban atabilirler.Ben senin bu yaşında olupta olgun olamayışına üzülüyorum zaten istediğin yerden gülebilirsin canım.Kendini küçültüyorsun şu yazılarınla zaten.Arkadaşlarını savunu ver sen hadi hakediyorsun yiyorsun hakareti sonra bana hakeret etti felan ağlama lütfen.Ben sadece saygı gösteriyorum siz bana hiç bir zaman saygı göstermediniz.Ben size neden saygı gösteriyim işine bak arkadaşlarına yalakalık yap sen hadi.

@aviendha keşke azcık troll olabilseydiniz; yapmacık hareketleriniz hiç çekilmiyor çünkü

Ya hu burada basit bir şaka yapan bizdik, bulaşan sizdiniz. Yaptığımızdan eğer rahatsız olduysanız rapor butonu sizler için de oradaydı. Aynısından tonlarca açılmış başlığa gelip aramızda hiçbir hakaret etmeyen şaka yaptıktan sonra duyar kasıp linç etmeye kalkanlar sizsiniz. Buraya gelip apaçık hakarette bulunup tepki görmeyeceğinizi düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Bir trollük iddiamız da yok bu forum sizlerden çok çok kaliteli troller gördü.

Ayrıca Allah aşkına yapmacık hareket olarak neyi betimledin? Sen bizim gerçek halimizi nereden bileceksin ki yapmacıkmış yorumlayabilesin?

Ya bari Yunancaya çevirmeyeydiniz

Neden? Yunanca’nın nesi var?

Asil sizin basarisiz trolleriniz hic cekilmiyor. Troll olmak her konuya kendi aranizda yaptiginiz bir oyunu tasimak mi yani? Iyi ki troll degilim o zaman.

@Lagertha
Neden sinirlisin?
Kesin Yunanca olanı yazan sensin.
Cevap olarak Yunanca abartı olmuş. Ki hepsi abartı bence.
Neyse tartışmak istemiyorum.

Edit: ichigo gibi yazdım [emoji12] @GeneralSquirtle

Tabi ki de Yunanca’yı yazan benim kocaman nickim yazıyor üstte.
Sinirli de değilim direkt olarak Yunanca’ya bahane bulmak nedir. Neyse ben de bıktım tartışmaktan.

Allah allah.
Çok kalitesiz yemlemeler yapılıyor.
Hani niye?
Eğlenmişler tamam. Konu baştan sapmış ama. Bir ara açıklama gelmiş. Sobra daha da sapmış.
Ohh yav ohh

Ayrıca “siz, biz” muhabbeti çok komik duruyor yapmayın.

İyi forumlar @“Lagertha”. İki taraf da beyaz değil. Önemli olan kabullenebilmek :slight_smile:

@“Emilio Toland”, beklemedeyiz :slight_smile:

@kraken04 şunlara birkaç şaka öğret bir daha kötü şaka yapmasınlar, @aviendha’ya öğretme kavrayamaz o

Her kafadan ses geliyor yine
Olur olmaz yükseliyor tansiyon
Herkes önce dönüp baksın kendine
Hareketler ofsayt, sözler sansasyon
Bu kafayla kurulamaz koalisyon

@“Emilio Toland” Kesinlikle beklemedeyiz. Bu başlık altında ikinci kez şahıslara direkt hakaret edildi artık bir atın.

Tribünlere oynama @lagertha, kavrayamamak bir hakaret değil, bir gelişim sorunu yadırgamayın arkadaşınızı bu kadar