Jon Snow Stannis Baratheon'un oğlumu?(Spoiler)

Ah be dayıcım arthur dayne’i diken rhaegar zaten ned çocuğun stannisten olduğunu bilmiyor diyorum rhaegardan zannediyor son olarakta lynnaya zorla sahip oldu diyorum
editinede kardeş farklıdır aynı tastan çorba içtiler yeri geldi aynı ekmeği bölüştüler kardeşle 5.dereceden akraba farklıdır.

anladım teorini şimdi,yinede saçmaymış

nedenini sorarsan fırtına burnu kuşatması savaş boyunca sürdü lyanna’nın orda hamile olacak hali yok ha savaştan önce dersen
2 lyanna zorla sahip olunucak bi tip değil,adamın kulağını koparır atar
3.stannis zorla sahip olucak bi tip değil
4.stannisle lyanna tanışmıyor nerdeyse
ve lyanna ölmeden bi kaç kelime söylüyor eddard’a herhalde stannis’in zorla sahip olduğunuda söylerdi

Çılgın atarak gülsem ayıp olur mu dostum ?

kesinlikle imkansız birşey taaa seneler önce stannis genelevleri kapatmayı teklif etmiş adamda şehvet namına hiçbirşey yok dizide vaar gösteriyorlar ama kitaplar ortada. stannis fanı olsamda ne yazık ki asla demir tahta oturamayacağına eminim.

Storm’s End’de kuşatma altındayken çocuk yapma durumları biraz sıkıntıya gelebilir. :confused: Duvarı delip yan koğuştaki mahkumu hamile bırakan adamı duydum da kuşatmayı delip hamile bırakanı ilk defa duyuyorum.

Teori bence de gerçeklikten uzak.
Baratheonların baskın gen olması ve kuşatma esnasında stannisin alet boyunuda hesaba katınca lyannayı hamile bırakma olasılığı düşük fln…

Ama bu ‘’ Stannis çok gururlu adamdır bunu yapmaz ‘’ diye bağıran arkadaşlara birkaç sözüm var,

İnsan hatalı bir ilişki sonucu seksten ve şehvetten soğuyabilir.
İnsan başına gelen bir durumun ardından topyekün kişilik olarak değişebilir.
İnsan bir kadın için tüm gururunu bir kenara bırakabilir.
İnsan çok iyi biriyken çok kötü bir hata yapıp sonra çok daha iyi biri olabilir.

yav he he.
kusura bakma kardeşim emek yazmış paylaşmısın ama öneüne gelende teorideyi birşeyler uyduruyo dur bakalım daha neler çıkacak

Stannis böyle bir şey yapmayacak kadar onurlu bir adam. Yapsa Robert onu yaşatır mı? Yaşatmaz. Hadi her şey tamam hadi hepsi oldu Rhaegar niye Lynnayı korumak için kuleye kapatsın? Ona noluyor ki? Ona ne yani? Hiç olabilitesi var gibi durmuyor :confused:

imkan vermiyorum fazla zorlama olmuş

Stannis ve Jon’un babası olmak :open_mouth: Bilemedim.

Stannis’in bi kadına zorla sahip olabileceğine ihtimal vermiyorum.

Lyannaya gelen geçen iyice or*** yaptınız hatunu yazar lyannayi yol geçen hanı gibi kurgulayacağını sanmıyorm

im - kan - sız

Jon Snow’un Stannis Baratheon’un oğlu olma ihtimali, benim kral olma ihtimalinden daha düşük:D

Bu teoriyi yazan arkadaş seni ilan edebilir. Bence ondan destek iste :smiley: :smiley:

Evet yazmışsın bir şeyler ama hiç biri elde tutulur değil.Yani sağlam bir kanıt yok.

çok zorlama olmuş )

İnatla neden devam ediyorsunuz bu konunun üstünde. Jonun babası aslında Mace Tyrell.

hayııııır jon ın babası benim! pardon annesi :stuck_out_tongue:
yanlış anlama ama bu mümkün değil.
1)stannis in jon a winterfell i vaadetmesinin sebebi eddard stark ın oğlu olduğunu düşünmesidir.
2)lyanna yı rhaegar korumak için joy tower e kapattıysa aslında kaçırmadı,ona dokunmadıysa neden ölürken adını söylesin?
3)eğer böyle bir şey olsa lyanna ölmeden önce söyler(ne de olsa ölüyor) ned de bunu stannis in yanına bırakmaz.ama 1. kitapta stannis için bir tane dahi kötü cümlesi yok.
4)robert savaş çekicini bir yana bırakır stannis i bizim çingene usulu cart diye ikiye ayırırdı.
5)madem rhaegar lyanna ya bir şey yapmadı neden bir savaş çıksın. ailesine açıklardı rahatlıkla durumu.böyle bir kitabın yazılmasına gerek kalmazdı.

bana mantıklı gelmedi…

yok darth vaderın oğlu :smiley: