Jon Snow Stannis Baratheon'un oğlumu?(Spoiler)

Kaç tane anne ve baba bulduk bu Jon Snow’a yahu. Hodor’a kadar gidecek bunun sonu.

jon robertin çocuğu olsa ned neden saklasın ki arkadaşına söylemesi daha mantıklı
genlere bakılırsa baratheon genleri çok baskın bir gen daha önce stark baratheon evliliği oldu mu bilmiyorum ama jon un gözleri baratheonlar gibi mavi de değil
bir de zamanlama var lyanna yı ne ara hamile bırakıyor ki savaşın sonunda anca doğuyor çocuk ve neşe kulesinde de rheagar ın hamile bir kadını tutacağını sanmıyorum
lyanna neden çocuğu saklamak istesin ki zaten eğer çocuğun babası robert sa bir tehlike yok sonuçta babası kral robert da seve seve meşru kılardı diye düşünüyorum
öte yandan eğer jon bir targaryen sa saklanması daha mantıklı çünkü lyanna yüzünden rheagar a karşı sinirli olan robert sevdiği kişiye tecavüzünden doğan çocuğu canlı bırakmayacaktır
aynı zamanda westerosta bilinen bir targaryen olması isyana teşvik edebilir

1-Robert, Stannis’ten nefret etmiyor ona karşı bişey hissetmiyor. Ayrıca Robert, Lyanna’yı herşeyden çok fazla seviyordu bu tarz olay olsaydı Stannis’i kendi çıplak elleriyle öldürürdü.

2-Stannis’in kadınlarla pek uğraşı yok değil Stannis, sadece vazifelerini düşünür kadınlar onun için sonra gelir.

3-Rhaegar, Lyanna’yı korumak için Tower Of Joy kapattı ve kapatma sebebi Rhaegar’ın çocuklarına hamile olmasıydı.

4-Stannis’in kuzeyi Jon’a bırakmasının tek büyük sebebi kuzeye sahip çıkacak düzgün bir adama ihtiyacı olması.

5-Melisandre pov’unda öğrensek şimdiye kadar öğrenmiştik.
Ayrıca Stannis bir piç peydahlamayacak kadar onurlu ve görevine düşkün bir adam. Ayrıca nerdeyse bütün Baratheon piçleri mavi gözlüdür kalıtsal olarak bu özelliğin Jon’da bulunması gerekiyordu ama yok.

merhaba,
İki yıl geçmiş ve zaman beni haksız çıkarmış :slight_smile:

Merhaba,
zaman beni haksız çıkarmış :slight_smile:

Bütün baratheonlar kalıtsal olarak mavi göz ve siyah saçlıdır. Stannis ve Lyanna’yi düşünemiyorum :smiley: hem babası Stannis ise niye Eddard Jon’u yanına alsın ? Stannis’in yanında daha rahat olurdu

Sırf tartışmak için mi Robert ve Stannis diye tartışıyorsunuz yoksa gerçekten ihtimal mi veriyorsunuz? :smiley: Arthur Dayne diyen bile oldu. Mana dışı yapmayın. Adamın babası Rhegar işte, açıklanmış bir bilgi.

Jon snow sansa ve ramsayın çocuğudur

Jon Snow Olenna Tyrell ve Walder Frey’in piçi.
Olenna rezil olurum korkusuyla onu öldürmek istedi ama Eddard bebeğe kurtardı. Lord Freyse “zaten 50bin tane var bide Ollenna cadısının piçiyle uğraşamam” diyip çocuğu kabul etmedi. Onurlu Ned çocuğa acıdı ve her kese kendi piçi olarak tanıtdı.

Yok daha neler derim ben bu teoriye jon ned’in oğlu anneside lyanna desem daha mantıklı olur

Bence jaime ve cerceinin kızı olma ihtimali daha yüksek stannisin oğlu olma ihtimalinden.

Tyrion Lannister’in oğlu olduğunu düşünüyorum. Malum bizim Jon da minyon bir tip.

İtiraf ediyorum Jon’un babası benim.Ayrıca bir piç değildir,anasıyla gizlice Bealish’in genel evinde gizlice imam nikah kıydım…Zorlama teoriler…

Bayaaa çok önceleri üyelerin birbiri ile iletişimi hakkında konu açmıştım sebebi de teorilere gelen isyankar yorumlardı hani şöyle mesela “bu ne saçmalık ya” gibisinden…

Şimdi o konuyu lütfen kapatabilir miyiz ben vazgeçtim abi bu ne :SAFDSF

BU NE SAÇMALIK YAV