Jon Snow ve Meera Reed.Teoriye gel)

Brandon Stark + Ashara Dayne = Jon Snow (Stark)

acıkcası Jon’un Targaryen soyundan gelmesini oldum olası kabul edememişimdir o yüzden Tower of Joy’da dogan cocugun Jon oldugunu düsünmek istemiyorum … Ki tüm spesifik Stark özellikleride Jon da var

Banada mantıklı geliyor açıkcası … :slight_smile:

Bende öyle ama khalesi jondan üstün bence suanlık … Ayrıca her yerden çıkmayı basarıyor aynı Snow gibi :slight_smile: Son olarak üstünlük nasıl bozulur onuda söyleyeyim iki türden bir branın yardımı ile ikincisi ise Snowun targanyen hanesinden çıkmasıdır. Yada ters köşe bakalım ne olacak göreceğiz.

Jon ve Meera ikiz olamazlar. Kitapta görünüşleri anlatılıyor.

Meera ile ilgili Viki’den :

Tipik bir crannogman (ilk insanların soyundan gelen) gibi, Meera kısa ve zayıftır. Uzun kahverengi saçları ve yeşil gözleri vardır. Geniş omuzlu ve güzellikten herhangi bir iz taşımamasına rağmen, [color=#0b0080]Theon Greyjoy onu çekici bulmuştur. Ejderhalarla Dans’a göre, [color=#0b0080]Bran Stark’ın bir kıza karşı ilk defa bir şeyler hissetmesi, zamanla onun bu hisleri “aşk” diye nitelendirmesine sebep olmuştur. Meera’ya bir ağla ve üç dişli, at tırnağından yapılmış mızrakla nasıl savaşılacağını babası çok iyi öğretmiştir. İyi bir avcıdır, mızrağıyla kolaylıkla balık avlayabilir. Summer’ı yaptıkları sahte bir savaşta, ağın içine hapsederek yenmeyi başarmıştır. Meera, kardeşinin somurtkan ve sert karakterinin yanında oldukça neşeli olarak tasvir edilmiştir. ‘’Prens’’ine ve kardeşine karşı oldukça bağlı ve koruyucudur. Bunun için gerektiğinde bir kavgadan kaçınmaz. Bran’in dediğine göre onu kızdıracak ya da üzebilecek tek şey kardeşi Jojen Reed’dir.

Jon ile ilgili Viki’den :

On dört yaşında olmasına rağmen, Jon’un kendi kardeşlerinden daha fazla “Stark gibi” göründüğünü söylerler. Zayıf yapılıdır ve koyu kahverengi saçları ve gri gözleriyle uzun bir yüze sahiptir. Gece Nöbetçileri’ne katıldıktan sonra onların siyah kıyafetlerini giymeye başlar.

Eğer ikiside R+L’nin çocukları ise ya Targaryen ya da Stark görünüşleri olmalı. Meera’da Reed görünüşü var.
Ayrıca Ned kız kardeşinin çocuklarınında birini vermezdi. İkisini de alır yetiştirirdi.
Bu teori tutmaz.

Howland Reed şu an seride adeta kapalı bir kutu.İsyandan sonra kendi kabuğuna çekilmiş ve dış dünyayla ilişkisini kesmiş gibi.Martin’in bu tutumu bilerek sergilettiğini düşünüyorum çünkü Kule’de yaşananların şu an tek kanlı canlı örneği.Bütün soru işaretlerini gidermek için son noktada çıkacağını düşünüyorum ve merakla bekliyorum :):).Neşe Kulesinde olan olaylar belli ki çok etkilemiş ve Lyanna ile olan bir arkadaşlık ilişkisi vardı.Meera tam bir ‘Reed’.Dizide tam bir ‘Dişi Jon’ olması büyük talihsizlik çünkü kuşku uyandırıyor dış görünüşüyle ama kitapta tam bir Crannogman

Teorinin mantığını geçtim, teorininyazılış şekli, teorinin tamamen alakasız bir mitolojiye hağlanma şekli, tamamen saçmalık. Gene güzelce kanser oldum.

Teoriye gel ne be. Baba bi teori yapmışız geçen görsen parmaklarını yersin

Hocam sen harikasın yav.
Ama ben teoriledim de geldim.

Hocam mı ? Senin benim hocam olduğunu sanıyordum. Yoksa ben yetiştim mi ? Artık kendi teori konumu açabilir miyim ?

Ablalar kardeşlerine ablem derler ya, o hesap.