Joy Kulesindeki Çatışma-Aerys’ın Kral Muhafızlarının Sonu

Kral Muhafızları dışında ölen 5 kişi hakkında bilgisi olan var mı?

Willam Dustin
Ethan Glover
Martyn Cassel
Theo Wull
Mark Ryswell

Çok teşekkürler

Lan şu Arthur’a hayran olduğum kadar,sevdiğim kadar seride başka kimseyi sevemedim.RIP,Sabah Kılıcı.

Böyle Kral Muhafızları zor bulunur bi daha

Jon Snow’un Rhaegar oğlu olduğu kafamda kesinleşti.Söz ver, diyor.Ned Jon korumak için bu zamana kadar gerçeği söylemedi.

Niye koruyacak ki

Niye koruyacak ki

Rhaegar ve Lyanna nın oğlu.Gerçeği söylese onu öldürürlerdi.Lyanna’ya bence bu konuda söz veriyor.

iyide ned izin vermezdi roberta nedi yok sayamayacağına göre

Ben öyle düşünüyorum.Ne ile Robert in arası yağma yüzünden açılmıştı zaten.Bu olay sonrasında tekrar barışıyorlar.Üstüne bir de Rhaegar’ın piçi olduğunu Robert e söyleyebileceğini düşünemiyorum.:)) İnşallah Rhaegar ın oğludur Kar.(((

O dövüş sahnesi çekilse mükemmel olurdu :slight_smile:

Just a man and his will to survive

Yazarımız da ara sıra bazı sahnelerin istediği gibi çekilmediğinden dert yanıyor.Bu sahnelerin diziye katılacağını sanmıyorum

“İşte başlıyor.” dedi Sabah Kılıcı Sör Arthur Dayne. Şafak’ı kınından çıkardı ve iki eliyle birden tuttu. Süt camı kadar soğuk kılıç, ışıkta can buluyordu.
“Hayır,” dedi Ned. Sesi hüzün doluydu. “İşte şimdi bitiyor.”

Keşke flashback olarak görsek…

Film çekilirse sirf bu sahne icin bile gidilir

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

R.I.P Ser Arthur Dayne, keşke yaşasaydın.

howland reed in jojen le bağlantısı nedir eğer bağlantısı varsa jojen lyannaya ne olduğunu biliyormudur.(L+R=J) ?

jojen in babası oluyor howland reed.Howland Reed in böyle bir bilgiyi paylaştığını sanmıyorum çocuklarıyla.Söyleseydi bile şimdiye kadar Bran’a söylerdi Reed çocukları.

“Gercek kral icerdeki kadinin icinde” shdkdjxkskcksl o nasil bi tabir yav

Benim merak ettiğim nokta Ned Stark, Tyrell kuşatmasını dağıttıktan sonra neden ordusuyla kuleye gitmeyip yanına sadece 6 adam alarak gidiyor ? Sonuçta kulede 3 kral muhafızı + 50 asker de olabilirdi.

Hızlıca ilerleyebilmek için.