Justice League

DC Comics firmasının Marvel’ın Avengers filmine rakip olarak çıkaracağı film olur kendisi.

Christian Bale Justice League Filminde Yok

DC Comics firmasının Marvel’ın Avengers filmine rakip olarak çıkartacağı Justice League filmiyle ilgili kötü haber Christian Bale’dan geldi.

DC Comics evrenin süper kahramanlarının bir araya geleceği Justice League filminin en büyük merak konusu Superman ve Batman rollerini kimin oynayacağı. Özellikle Batman serisinin, The Dark Knight Rises filmiyle birlikte sona ermesi, hayranlarının Batman kostümü içerisindeki Christian Bale’i son kez görme şansıydı. Ancak ünlü aktörden hayranlarını üzecek haber geldi.

Bale, çektiği Batman filmlerinden sonra karakterine The Dark Knight Rises filmiyle son verdiğini ve sonraki Batman filmlerinde yer alacak aktörü büyük bir zevkle izleyeceğini açıkladı. Bu sözleriyle birlikte sinema dünyasında dolaşan Batman-Christian Bale dedikodularına son vermiş oldu.

Süpermen rolünün en büyük adayı ise Man of Steel filmiyle birlikte ismini bir adım ön plana çıkartan Henry Cavill oldu. Ancak bu isimde henüz kesinleşmedi.

batman christian bale olmazsa batman olmaz, olamaz

Bence de öyle.
Christian Bale=Batman, Batman=Christian Bale

Christian Bale’den başka bi Batman bulacaklarsa Batman’i hiç dahil etmesinler daha iyi.

batmani yeniden efsaneleştiren kişidir christian bale (christopher nolan sayesinde) , yazık ettiler :confused:

Yeni Batman İçin İlk İsim

’Teen Wolf’ serisinin genç yıldızı Tyler Hoechlin’in Superman ile Batman’i buluşturacak olan ve daha şimdiden büyük heyecan uyandıran projede Batman’i canlandıracağı iddia edildi.

Cosmic Book News’e dayandırılan haberde ‘Teen Wolf’ serisinin başarılı oyuncusu Tyler Hoechlin’in dev projede Batman’i canlandıracağı ileri sürüldü. Superman ve Batman’in bir arada rol alacağı ve çekimlerine gelecek yıl başlanması beklenen filmde Batman rolü için öne sürülen ilk isim Tyler Hoechlin oldu. Projede Superman’i ise bir önceki filmde olduğu gibi Henry Cavill canlandıracak.

Tyler Hoechlin‘den henüz bir açıklama gelmedi. Yıldız ismin menajerine ulaşmak isteyen ABD’li gazeteciler söylentiyi doğrulayan ya da yalanlayan herhangi bir cevap alamadı. Filmdeki Superman rolü için de pek çok aktörün ismi geçmiş fakat yapımcı Warner Bros., Superman serisinin son filmi 'Man of Steel’de başrolü oynayan Henry Cavill’de karar kılmıştı.

Çizgi roman ve sinemanın dünyaca ünlü karakterleri Batman ve Süperman ilk kez bir filmde karşı karşıya geliyor. Filmi 300 Spartalı filmiyle adını duyuran Zack Snyder yönetecek. Snyder, Süpermen serisinin en son filmi Man of Steel’de aynı koltuktaydı. Filmin 2015 yazında gösterime girmesi bekleniyor.

batman christian bale olmalı başkası olamaz olmamalı ya tam uyuyor kafamdaki batman profiline adam

[i]Ben genel olarak yeni nesil oyuncuların, süper kahramanları canlandırmalarına karşı değilimdir. Örnekleme yaparsak; Andrew Garfield/Peter Parker…

Tyler Hoechlin’de çizgi romanda ki Batman’e benziyor fakat konu Christian Bale abi. Sonuçta bu adam Christian Bale. Batman için başkasını bile düşünemiyorum. Justice League’den Batman’i çıkarsınlar o zaman. En iyisi olur herkes açısından.[/i]

Yeni Batman Ryan Gosling mi?

Batman karakteri için aranan 30-40 yaş arası karakterler arasında dikkat çeken liste Josh Brolin (46) , Richard Armitage (41) , Joe Manganiello (36) , Max Martini (43) , ve Matthew Goode (35) den oluşuyor, bu adaylardan sıyrılan ve dikkat çeken en belirgin isim ise Ryan Gosling.

Zack Snyder Batman unsurları taşıyan oyuncu için yoğun toplantılarına devam ediyor.

Ryan gosling çok beğendiğim bir oyuncu. Olmasın diye bir seçenek yok zaten batman olacak. Tabiki bale olmadığı için ilk başta garip bi his uyandıracaktır ama ryan altından kalkar diye düşünüyorum.

Zatanna var mı ? :))

Bale olsa daha iyi tabi ama Ryan Gosling iyidir ya. Zaten kostüm var kimin oynadığına o kadar takılmamak lazım :stuck_out_tongue: Şaka bir yana Ryan Gosling bence de başarır bu işi.

Olmasını dilerdim ahahaha :redface: :redface: :tongue:

Yeni Batman Ben Affleck

Christian Bale’ın Batman karakteriyle özleşmesinden sonra Dark Knight Rises filmiyle birlikte Batman serisine son verdiğini açıklamış ve bütün hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştı. Bununla birlikte yeni Süperman filminde Batman karakterininde yer alacağı açıklanmıştı, ancak kimin oynayacağı belli değildi.

Bu belirsizlikler içerisinde geçtiğimiz günlerde yeni Batman’in ismi Ben Affleck olarak açıklandı. Warner Bros tarafından yapılan açıklamada Christian Bale’in canlandırdığı Bruce Wayne karakterini artık Ben Affleck’in canlandıracağı ve ismi açıklanmayan yeni Superman-Batman filminde yer alacağı açıklandı.

Christan Bale, George Clooney ve Michael Keaton gibi oyunculardan sonra sekizinci kez farklı bir aktör Batman karakterini canlandıracak.

Man of Steel’in ünlü yönetmeni Zack Snyder’in çekeceği yeni filmi 17 Haziran 2015’te vizyona sokmayı planlıyor.

Christopher Nolan’ın yönetmediği Batman filmi… Üstelik Christian Bale’siz.
Neden bilmem ama Ben Affleck ve Zack Snyder’a karşı acayip bir antipatim var. Man of Steel tamamen bir fiyaskoydu. Bu kadar sıkıldığım bir süper kahraman filmi hatırlamıyorum. Ben Affleck’in kendisi itici geliyo elimde değil.
Ki 2015’te çıkıcak olan filmde Batman vs. Superman görücez ki bu tamamen beni çıldırttı. Batman taraftarıyım kabul ama bu kavganın filminin çekilmesi çok gereksiz geliyor. Nasıl bir konu olabilir ki bu?

Çok sinirliyim çoook.

Ben Affleck’i sevmiyorum ya. Üzüldüm habere :confused:

Batman profili yok, haksız mıyım? :confused:

Ben Affleck İstenmeyen Kahraman

Yeni Batman seçilen Ben Affleck internet dünyasını karıştırdı. Stüdyonun verdiği karardan vazgeçmesi için internette kampanya başlatıldı. Affleck istenmeyen kahraman olarak ilan edildi.

Warner Bros. stüdyolarının Ben Affleck’i yeni Batman olarak açıklamasının ardından eleştirilerin ardı arkası kesilmedi. Çizgi romanın ve bir önceki Batman serisinin sıkı takipçileri, Affleck seçiminden rahatsız. Twitter’da da en çok konuşulanlar arasına giren Affleck için internet üzerinden bir imza kampanyası başlatıldı. Change.org sitesi üzerinden başlatılan kampanyada, Warner Bros’.un Ben Affleck kararından vazgeçmesi isteniyor. Gerekçe olarak ise Affleck’in yetersiz oyunculuk kabiliyeti ve daha önce canlandırdığı bir başka süper kahraman ‘Daredevil’ filmindeki başarısızlığı öne sürülüyor. Kampanya 3 gün içinde 52 binden fazla imza topladı.

BEYAZ SARAY’A DİLEKÇE
Ben Affleck kararına sinirlenen bir başka kişi ise Beyaz Saray’a dilekçe yazdı. Tepkili hayran Obama yönetiminden 200 yıl boyunca Ben Affleck’in Batman ya da herhangi bir süper kahramanı canlandırmasını ‘yasa dışı’ ilan etmesini istedi. Dilekçe, kısa bir süre sonra siteden kaldırıldı.

HAYRANLARIN YÜZDE 70’i KARŞI
Indiewire sitesinin uyguladığı ankete göre, filmi bekleyen hayranların yüzde 70’i Ben Affleck seçimine karşı. Twitter’da da alay konusu olan seçim için “Ben Affleck’li Batman’de, Batman’in ailesi kendini öldürüyor” gibi yorumların yanı sıra Matt Damon’ın ‘Joker’, Jennifer Lopez’in ise ‘Catwoman’ olması yönünde esprili tavsiyeler verildi. Öte yandan ‘Avengers’ filminin yönetmeni Joss Whedon, Affleck’in başarılı olacağını belirtti. Çizgi roman dünyasında olduğu kadar beyazperdenin de vazgeçilmez karakterleri arasında yer alan Superman ve Batman, 2015 yılında aynı filmde sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

Yeni Lex Luthor’umuz Bryan Cranston’mış dostlar:

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi DC’nin son filmi Justice League vizyona girdi. Bu film Man of Steel ile başlayan bir serinin son halkasıydı diyebiliriz. Yönetmen Zack Snyder; Man of Steel ve Batman vs Superman: Dawn of Justice filmleriyle çizgi roman süper kahraman filmlerine yeni bir soluk, derinlik ve olgunluk getirdi. Bu yaklaşım dünya çapındaki hayranları tarafından takdir edildi ama bazı çevreler ve yeni nesil bloggerlar tarafından haksızca yere de vuruldu. Ama DCEU hayranları ve Zack Snyder’ın vizyonunun gerçekliğini, dramatikliğini ve derinliğini sevenler bu filmlere hep sahip çıktı.
Maalesef Justice League filminin son aşamalarına yakın yönetmen Zack Snyder, ailevi sebeplerle filmi son haline getiremeden projeden ayrılmak durumunda kaldı (kızının intiharının ardından ailesiyle bu zor durumunun üstesinden gelmeye karar verdi). Filmi kaldığı yerden Joss Whedon devraldı. Hayranlar tarafından bu durum şüpheyle karşılandı çünkü Whedon’un Marvel filmleriyle yaptıklarıyla Zack Snyder’ın yarattığı dünyanın uyuşmayacağı endişesi vardı. Ama filmin tamamının neredeyse bittiği ve sadece son dokunuşların kaldığı haberleriyle filmin hala bir Zack Snyder filmi olacağına inandırıldı. Filmin fragmanlarındaki sahneler de zaten Snyder’ın vizyonunu ve imzasını taşır nitelikteydi. Nihayetinde film vizyona girdi ve özellikle ikinci yarısında Snyder’ın vizyonunun gereği gibi yer bulamadığı anlaşıldı. Çünkü anlaşılana göre Whedon birçok reshoot yapmış ve Snyder’ın birçok sahnesi filmde yer bulamamıştı.
Bir trajedi nedeniyle kalbini koyarak yaptığı işi bitiremeden ayrılmak zorunda kalan bu yönetmene ve onun yarattığı vizyon ve dünyaya hayran kalarak filmlerini izleyen fanlara saygısızlık yapıldığını düşünüyoruz bu nedenle fanlar tarafında filmin Zack Snyder imzalı son halinin yayınlanması için change.org’da imza toplanmasına başlanıldı. (Söylenenlere göre Zack Snyder da bundan haberdar ve sosyal medyada bunu paylaşan bir hayranın post’nu beğenmiş.)
Sizden ricam paylaşacağım linkten kampanya mektubuna (burada anlattıklarımdan daha detaylı bulacaksınız) göz gezdirmeniz ve dilerseniz imzalamınız. (şu an 85.000 kişiyi geçti)
Zaman ayırdığınız için teşekkürler…