Kargaların Ziyafeti'nde En çok kimin POV'larını sevdiniz?

Kargaların Ziyafeti’ni okurken,tanımadığımız bir sürü yeni POV karşıladı bizi.Mesela sadece Sansa ve Arya kitabın başından beri bizimle olan iki POV.Diğerleri çok yeni.Peki siz KARGALARIN ZİYAFETİ’nde eski/yeni en çok kimin POV’larını okumaktan zevk aldınız?

Kim ne derse desin Ned’in POVlari bir baskaydi be :confused:

Kargaların Ziyafeti POV’larını değerlendirelim lütfen.

Dorne’un geçtiği bölümleri (anlatıcılarını cidden unuttum :smiley: ) sevmiştim çünkü merak ettğim bir yerdi. Bir de Arya, Sam ve Cersei bölümleri güzeldi.

Ay başlıkta sey diyince… Açıklamada cok sey olmus dkjdjdn

Neyse, Asha güzeldi bence

Ve ARYS… :smiley:

Haklısın da konu Kargaların Ziyafeti başlığı altına açılmış.Açıklamayı da daha açıklayıcı hale getirdim şimdi :smiley:

Sansa’nın bölümleri çok açıklayıcıydı.Sir Shadrich kızı kaçırmasa bari başkente

Akıncı ve Kraliçe yaratan Povları.Victorian’ın Demir Zaferle yaptığı saldırılar çok iyiydi.Ve tabiki Gerold Dayne…Sırf o var diye o bölümü defalarca okudum.

Gerold Dayne’in olduğu bölümler Arianne PoV’uydu. Arys POVlari da vardı ama Gerold onlarda gözükmedi sanırım

Bence o bulduğunun bile farkında değil…

Sahdrich nerede karşılaşıyor Sansa ile ? Ben mi kaçırdım 4. kitapta.

Ben de kaçırmıştım,forumda gezerken bi arkadaş sayesinde öğrendim.Çok ufak bi ayrıntı.İsimleri dikkatli okumak gerekiyor.
Hani son Sansa POV’unda,Sansa Myranda ve Robert’la Ay Kapıları’na iniyo,Petyr’ın geldiğini öğreniyo,yanına gidiyo ya.Sonra bakıyo ki orda üç paralı asker almış Petyr kendi hizmetine.İşte o adamlardan biri de bu Shadrick

Dur bir bakayım.

Ben de açtım şimdi orayı
Kısım 2-Sayfa 354 :smiley:

Gördüm gördüm. :slight_smile:

ah ahh Oberyn, resimlere bakıp bakıp geçiyor musun ne yapıyorsun anlamadım ki dmksdjfshff

Evet. Sayfa 232 deki resim en güzeliydi ama. Oğlum ben kitabı bitireli 3 hafta oldu. Onu mu aklımda tutayım yoksa indüklenmiş dpol-dipol’ümü ?

Greyjoyların povları iyiydi ama yeniler arasında Victarion un povlarını daha çok beğendim. Arianne Martell e ise ısınamadım hiç…

Hepsini sevdim. Hiçbirini ayır edemem biririnden. Hepsi bizi farklı düşünceler ve farklı yerlere götürdü. Ayrıca 6 aylık(neredeyse) bir aradan sonra asla POV kayırmam. Ama Brienne de sıkıldım. Sevmekten ziyade aşırı sıkıldım.

Arianne’yi bende sevmedim masum insanları ayartıp kullanan zalim biri.