Kargaların Ziyafeti'nde En çok kimin POV'larını sevdiniz?

Victarion ve Jaime arasında kaldım oyumu Demir Kaptan’a verdim.

Önceki serilerde Daenerys’in bölümlerini merakla okurdum.Aeron Greyjoy’un bölümleri ilk başta sıkıcı geliyor ama ortalara doğru çok sarıyor.

Cersei’nin seks hayatı beni zerre ilgilendirmiyor GRRM amca !!1!!

• İşkence sahnelerinden nefret ediyorum :’((

Cersei POVlar harikaydı

Cersei bölümleri bence çok akıcıydı Sansanın bölümlerinde ise üzülmüştüm Eddardın kızı ne hallere düştü diye Dorne bölümleri de iyiydi Brienne biraz baydı o kadar.

Victoriani tek geçerim Hem akiciydi hemde euronu falan onun gözüyle gördük. Cerseide güzeldi.

MT11i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Victarion.

Cersei, Arianne ve Asha tam anlamıyla zulümdü. Yaşanan olaylar değil, bu karakterlerin duygu ve durum değişikliklerinden hoşlanmadım. Jaime kısımlarında herkesin dışarıdan Kralkatili olarak gördüğü adamı, Kılıçların Fırtınası’nda başlayan değişiminin son hali olarak yorumladım. Kevan ve Devan karakterleriyle olan münasebetleri de hoştu.

Jaime dışında Victarion, Samwell ve Arya da güzeldi.

jaime’nin karakter gelişimi harikaydı.
arianne pov’larını tabii ki çok beğendim.areo’nun pov olması biraz anlamsız olsa da,o da fena değildi.
arys’e çok üzüldüm :sad:
cersei’nin povları ise çok sürükleyiciydi.çok beğendim.oyumu cersei’ye verdim :smiley:

Cersei diyorum. Brienne, Jaime ve Sansa’nın bölümleri de iyiydi ama Cersei’nin bölümleri daha bir akıcı sanki.

Ben de Jaime’nin povları çok sevdim. Bi de aslında sam’in povlarında sıkılırım ama bazı yerlerinde çok eğlendim

Victarion Greyjoy ve Cersei’nin bölümleri güzeldi.

aslında genel olarak sam’in povlarını sevsem de jaime’ninkiler de güzeldi. ama cercei ve brienne’de açıkçası sıkıldım.

ama bölüm olarak sorulursa kral şurası çok güzeldi, sam’in arya’yla karşılaşması, cercei’nin gözlem altına alınması, jaime’nin karabalık mücadelesi güzeldi. brienne ilk önce iyi gitti sonra sıktı. marteller iyiydi.

Sansa okumayı zaten severim ama bu kitapta bayıldım diyebilirim.Bazı bölümleri iki defa okudum.Çok açıklayıcı ve akıcıydı,Robert’la olan diyalogları,Petyr’ın Vadi lordlarını kurnazca etkisiz hale getirmesi,Sansa’nın geçmişine ve ailesine dair hatırladıkları çok iyiydi.Özellikle Jon’la ilgili bir sözü vardı ki ;

‘Şimdi ben de piçim,tıpkı Jon gibi.Ah,onu bir kez daha görmek ne güzel olurdu.’

Brienne aralarında en sıkıcısıydı.
Jamie ve Cersei ise zevkle okunuyor

Victarion iyiydi ama Samwell ve Arya bu kitapta acayip sıkıcıydı . Cersei ve Jaime iyi oluyor bazen ama yine en iyisi Aeron GREYJOY .

Cersei’nin konumundan dolayı Cersei bölümeri iyi sürüklüyor ama Cersei’nin “uf snne be slk” modu çekilir gibi değil…

evet.okurken bir an “meşglsn snrm bn ytyorm iyi gclr” ve “suskunluğum asaletimdendir” diyecek diye çok korktum :smiley:

Pate ın bolumu :smiley: o ılk bolumun sonunda aklımda bır suru soru olustu… Zaten ben ılk bolumlerı sevıyorum cressen ve chett ın bolumude bayagı sarmıstı…(Wıll ın bolumunu pek sevmemıstım ama)

Not: daha kıtabı bıtırmedım pate ın bolumunde neler oldugu acıklanıyorsa(sımyacı kımdı, amacı neydı vs.) sakın bana soylemeyın… Okuyup ogrenıyım…

cersei beni deli etti, ondan daha zekice hamleler bekliyordum. kafayı yemiş iyice volanqar da volanqar…