Kargaların Ziyafeti'nde En çok kimin POV'larını sevdiniz?

Cersei, Arianne, Victarion ve de Jaime iyiydi.

Jaime, Aeron, Sansa. Bunlar hiç sıkmadı beni.

Çoğu güzeldi ama Cersei bölümlerinde “Bitse de gitsek,” havasındaydım hep. Beni bile delirtecekti.

Arya, Sam, Jamie ve Cersie süperdi. Fakat Arya konunun içinde en baştan beri çok kilit bir karakter olarak beni çok heyecanlandırıyor. Ondan çok şey bekliyorum. ARYA…!!! :slight_smile:

Arya’nın bölümlerinden oldukça etkilenmiştim.Yaşlı adamla olan diyalogları çok hoştu. Özellikle sonu beni çok meraklandırdı.

Jamie sanırım en hareketli POV olduğu için bide Carsei oda şu yüzden o kadının kendi kendini bitirmesini izlemek bayaa bi hoşuma gitti ama onu Inancın deilde cat’in yargılamasını isterdim

bütün Greyjoylarınkini sevdim… “KRAL ŞURASI” kitabın en mükemmel bölümüydü zaten…

Jaime POV’ları güzeldi . Victarion ve Buharsaçlının POV’ları da güzeldi çünkü deniztaşı tahtı kral şurası vardı ondan dolayı . Lezbiyen Cersei haha :smiley:

Jaime, Arya ve Arianne

arkadaş bu kitaptaki en güzel bölüm areo hotah ındı… harika bir savaşçı …

[spoiler=4.kitap spoiler]arys in kafasını ne kadar kolay uçurdu… sonuçta bir kral muhafızıydı …[/spoiler]

cersei artık deli raporu alması lazım kafayı yemiş vaziyette… ama kişiliğini öğrenmemiz açısından bölümleri güzeldi…

ve Arya kitabın okunma sebebidir …

samwell’ın POV’larını okumak bence gayet güzeldi.

Jaime’nin POV’larını beğendim en çok. Arya’nınkiler de güzeldi.

Arys’a orda ok saplanmıştı . Atı onun üstüne düşünce kalkmaya çalışmış ve kalkarken önünde areo hotahı bulmuştu . Bu adaletli bir teke tek dövüş oluyomu sence !? Hem de Arys o kadar kolay ölmedi baya bi arbaletçi öldürdü .
Ve
Bu konu başlığı altında 4. kitap spoiler demen çok mantıksız ! zaten burda 4.kitapta kimin povlarını sevdiniz konusunu konuşuyoruz .

Peygamber/Boğulmuş Adam(Aeron Greyjoy)
Demir Kaptan/Akıncı(Victarion Greyjoy)

Sansa, Cersei, Jaime. Arienne de çok güzeldi. Özellikle de sonuncusu.

Aeron bölümlerinde ALLAHIM !!!
Boğulmuş Tanrı ritüellerini okuyoruz görende bir şey zannedecek adamın yaptığı ilk yardım !!!1 Çoooooooooook sıkıcıydı Aeron bölümleri. Boğmuşta, boğamamışta, bu boğulmamış, bu boğulmuş bu neden boğulmamış ?!
Bu Demir Adaları vereceksin ateşe ah ne güzel olur :slight_smile:

hayallerde yaşıyo bazı i…ler… Aeron, Euron ve benim sana verdiğimiz cevap şu şekilde: http://inciswf.com/1269236582.swf

Geçenlerde de Dany’i sevenlerin aklını s…'dun. İyi iş, daha nelerini görücez bakalım.

Şu senin karına tecavüz eden ve Aeron’ı da küçükken taciz eden biricik abin Euron Greyjoy’la beraber mi bu cevabı veriyorsun ?! :open_mouth:
Bazı şeyleri aşmışsınız xD

Bu arada ikide bir swf paylaşmak çok çocuksu duruyor :S

konu demir adalarla ilgili komik hayallerini aktaranlar olunca böyle birlik olup gülüyoz işte naapalm… :smiley:

seviyorum ama bu swf’yi… :smiley:
[hr]

Dany’nin konuyla ne alakası var… :confused: