Kargaların Ziyafeti'nde En çok kimin POV'larını sevdiniz?

Alakası yok zaten. Bir ara beyinlerin ırzına geçiyorsun, bir ara birilerini ib… yapıyosun. Forumda adam bırakmıcaksın :confused:

Harbi ya,neydi o Aeron bölümleri :S
Bi de kitabın en başına koymuş GRRM.Sıkılalım da kitabı daha baştan bırakalım falan diye mi uğraşmış acaba :S
Büyük ihtimalle Balon’un ölümü,zaman dilimi açısından çok geride kaldığından öyle yaptı da koymasa nolurdu sanki?Hiçbi şey olmuyo Aeron’un bölümnde.’‘Balon’un ölümünü öğreniyo,kaleye gidiyo artistik taslıyo,insanları ayaklandırıcam diyo’’ bu kadar!
Victarion povunda ‘‘Aeron,Kral Şurası için milleti ayaklandırmış’’ diye okusak yetmez miydi?Hatta Kral Şurası’nı da Vic’in gözünden okusaydık da hiç pov olmasaydı bu Aeron…

Allahtan denizin yakınında geçiyo povlar.DENİZ <3 Okurken o tuzlu su kokusu burnuma geldi sanki,bi o açıdan güzeldi.
Yoksa,Martin yazmış demeyip sayfa atlaya atlaya okuyacaktım -,-

jaime ve sansa bölümleri iyiydi.

jaime’yi ne kadar sevmesem de bölümleri güzeldi

Sen de benim gibi denizi seviyorsun anlaşılan… :slight_smile:

Victorian ve Jamie’nin POV’ları en güzelleriydi.

Jaime ve Victarion kitabı taşımış resmen :smiley:

Cersei povları güzeldi.Her şeyden şüphelenmesi,iyice delirmesi falan.
Greyjoy povları ise çooook sıkıcıydı.Bir tek kral şurası güzeldi.
Brienne’de aşırı sıkıcı,gereksiz ve uzundu.Sırf Leydi Taşkalp’i görecek diye 10 tane pov’u var.
13 yaşında güzel bir bakireyi arıyorum,renly çok yakışıklı,leydi catelyn,söz verdim,jaime,renly çok yakışıklı,13 yaşında güzel bir…içerik de bu yani.brienne povu gelince daralıyordum artık.

Cersei povlarını okumak harbiden çok zevkliydi bence de :smiley:
Ben dünyanın egemeniyim yes,herşey benim kontrolum altında ouuv yeah,bana karşı geleni yakarım,keserim,gebertirim!İşte bu!Ben KRALİÇEYİM!!!
Allahım,bu kafa ne kafası ya XD

Sam, Jaime, Sansa, bütün Greyjoylar ve Arianne en zevklileriydi.

Ben oyumu Jaime’ye versem de tek favori POV’um o değildi. Önceki kitapta da Jaime vardı ama, burada daha da oldukça iyiydi, Jaime’nin iç dünyasın da ki değişiklikleri görmek.
Yeni katılanlardan favorim Victorian’dı… Boğulmuş adam’dan sadece Kral Şurası’nı beğendim :smiley:
Ve Cercei POV’u olması hoştu bence… Kraliçe’nin paranoyakça düşüncelerini ve saçma planlarını okumak eğlenceliydi…Cercei’nin normal olmayan ruh halini 3. kitapta da ön plandaydı ama burada tamamen hastalıklı olduğunu gördük…Bir o,babası ve çocukları insan, diğer herkes böcek ona göre, artık Jaime de :smiley:
Bir de şu Tyrion saplantısı iyice beterdi.

1. Jaime

2. Cersei

3. Victarion

4. Arianne

5. Diğer(Asha Greyjoy-Arys Oakheart-Areo Hotah-Pate)

Doğrusunu söylemek gerekirse Cersei, Jaime, Sam, Sansa ve Arya’nın bölümleri, önemli olan tek bölümlerdi.

geriye kaç tane kalıyo ki zaten ?

@Sansa bizi ilgilendiren “Taht Oyunları” için bunlar olsa yeterdi. Arianne’in Myrcella’yı taçlandırması sırf hikaye olsun diye yani çok belli :smiley:
Diğer bölümlerde geçenler taht oyunlarını pek etkilemiyor.
Ama bu kitabın bir şekilde dolması gerek… O yüzden.

GRRM’e laf yok :3

Greyjoy bölümlerini ayıla bayıla okudum. Dorne semasına pencere açtığı için Arianne ve Areo bölümleri de heyecanlı ve güzeldi. Arya benim fahri evladım gibi zaten, onun bölümleri söz konusuyken objektif olmam söz konusu değil :smiley:
Diğer bölümler de elbette çok hoştu uzun bir süre Brienne bölümlerinden sıkıldım ama o da sonlara doğru toparladı kendisini lakin benim favorilerim yukarıda yazdığım bölümlerdi.

arya nın ,cersei nin ve sonlarına doğru samwell in çünkü üstat aemonun fikirleri değerli -ydi

1 sn bile düşünmeden cevapladım Arianne Martell.

Jaime ve Arianne süperdi ama Greyjoylarda iyiydi

Victarion ve Samwell iyiydi.