Kargaların Ziyafeti'nde En çok kimin POV'larını sevdiniz?

Aryayı ayrı sevdim. Zaten braavos ve faceless men e ayrı bir ilgim var. Anlatımı güzeldi.
Onun dışında Jamie iyiydi baya.

aeron greyjoy ve cercie dışında hepsini sevdim.
ama en çok:
jaime
arya
samwell
sansa
bunlar öne çıkanlar :slight_smile:

Cersei’nin komploları ve Victarion’un gemi savaşı baya iyidi, oyumu Cersei’den yana kullandım, hatta kitabı okurken bir Starkçı olmama rağmen Margaery’e karşı Cersei’yi tutuodum :slight_smile:

kesnlkle victarıon reyjoy adam çok by bir savaşcı ve dşmannıan ble saygı dyuyo keşke bi kaç bölmü daha olsa okuyak dedm ama çkmadı :((

Cersei ve Brienne’in POV’larını okurken biri gelip boğazımı sıkıyormuş gibi hissettim, 19 sayfayı sadece ne yiyip içtiklerine kaybediyorum. Ama Victarion reyiz acısını çıkarıyor valla :smiley:

Dorne bölümleri çok iyiydi.Özellikle Arianna Martell süper.Dorne Prensi stratejist ve devlet adamı olarak takdirimizi topladı.
Greyjoy bölümlerine gerek yoktu.Habire oraya buraya akın düzenleyip ganimet ve köle kaçıran Vikinglere benzettim onları.Westeros korsanları diye tabir edilebilir.
Cersei ve Jaime bölümleri süper ötesiydi.Özellikle Jaime adamın dibisin.
Arya bölümleri bir parmak baldan öteye gidemedi.
Sam ve Brienne bölümleri sıkıcı ve gereksiz olmuş.

Dorne kısmı epikti hep.
Ama en iyi Cersei’nin. Cersei’yi çok iyi anlatıyor

Dorne ve Demiradamlar hoşuma gitti benim. Özellikle Arianna Martell sahnelerini bir solukta okudum. Bunun yanında Cercei oyunları ve Jaime iyiydi. Sam’in sıkıcıydı ama Brienne’nin bölümleri oku oku bitmedi ne sıkıcıydı arkadaş neyse son POV’unda bir şey oldu ama artık 5. kitaba kaldı.

Kitabı tekrar elime aldım da şimdi… Greyjoy bölümleri hakikaten çok sıkıcı geldi bana da. Çok çok uzun üstelik.

Cercei ve Arianne
Buharsaçlının bölümlerinde bayıldım sıkıntıdan.

Jamie ve Arianne bir de Arya :))

Victarion ve Brienne’nin bölümleri çok iyiydi.

En çok Victarion Greyjoy’un POVunu beğendim. Adam şov yaptı resmen. Fazlasıyla epik.

Onu bunu bilmemde Kargaların Ziyafeti’nde Serçeparmak’tan başkasını tanımam. Adamın entrikalarını okurken beni benden aldı yemin ediyorum.

Samin ve Brienneninkiler hosuma gitti

oturdum tekrar jaime-blackfish diyaloğunu okudum yine gaza gelip tuna nehrini açıp dinledim :smiley: blackfish=gazi osman paşa :smiley:

Victarion Greyjoy’un POV’u çok iyiydi. :slight_smile:

daha okumadım ama okumuş kadar oldum spoilerlar sağolsun xD

Ben de çok kararsız kaldım ama arya diyorum çünkü özgür şehirler her zaman bu dünyada en merak ettiğim yerlerdi ve braavos’un anlatımı çok iyiydi bence. Ayrıca jaime, dorne ve tüm greyjoylar’ın kısımları da güzeldi. cersei’nin kitaptaki son POV’u da çok müthişti.

Arys Oakheart povlarını çok sevdim iyi bir adam ama kararsız.