Kargaların Ziyafeti'nde En çok kimin POV'larını sevdiniz?

Al benden o kadar adam ADAM ya hakikaten acaba boru meselesini nasıl çözecekler…

Hadi Marteller’in hikayesi bir nevi Oberyn’le bağlantılı olduğundan özümsememiz uzun sürmedi ama Greyjoylar’ın kasvetli ortamına alışmak gerçekten çok zamanımı aldı. Tam alıştığımda da bitti zaten.
Ve Victarion’u bu kadar bulutlara çıkaranlarla aynı kitapları mı okumuşuz emin değilim. Toplasan 2 bölümü mü ne vardı zaten ve bir tanesi içinde iğrenç bir tecavüz sahnesi barındırması sebebiyle beni direk kaybetti

Arya diyorum bu kadar az povu olmasına rağmen favorim

Asha Greyjoy-Arys Oakheart-Areo Hotah-Pate

Brienne hariç bu kitapta her POV’u beğenmiştim hiç sıkılmadan okumuştum (Sam kısımlarını bile). Greyjoy ve Martell hanesine giriş yapmak mükemmeldi. Brienne POV’ları olmasa benim için serinin en güzel kitabı Kargaların Ziyafeti

Jaime ve victarionun POVları keyiflidir

Jaime ve Greyjoylar’ı okuması keyifliydi ama Brienne’de sıkılıyordum.

Açıkça söylemek gerekirse kitabı o kadar beğenmedim. Yazarın Dorne’a göz atması güzeldi. Brienne bölümleri çok sıkıcıyken, Samwell bölümleri önceki kitapların Samwell povlarından daha iyiydi. Sansa bölümleri de önceki kitapların Sansa bölümlerine göre daha iyiydi. Her kitapta Arya’nın povlarından bir ben sıkılıyorum galiba. Her kitapta olduğu gibi entrikanın başkenti Kral Toprakları’nı okurken çok zevk aldım. Ancak kitabın açık ara en güzel kısımları Demir Adalar kısımlarıydı.

Alayne kısımlarını okumak çok güzeldi özellikle arayıp kaç tane Alayne povu var diye bakardım. Arianne povlarını sevdim. Cersei ve Jaime povları da harikaydı. Cersei’nin entrikaları, Jaime’nin karakter değişimi güzeldi.

Açıkçası Greyjoy ve Brienne povları dışındakiler fena değildi en güzeli Alayne’di.

Jaime ve Sansa’nın POVlarını özellikle sevdim. Jaime’nin karakterinin derinliklerini kendisinin yaptığı yolculukla beraber biz de gittik. Sansa’da ise kendisinin gelişimi bir yana Baelish’i daha da yakından tanıdık. Bu gerçekten paha biçilemez.