Keşfettiğiniz Benzerlikler

Ben baya benzettim birbirlerine:redface:
losttaki sawyer ve jaime lannister

vay bee. cidden duygulandım asdfg

Az biraz benzerlik var sanki :smiley:

Aynısı, aynı.

Kutsal Damacanada ki Serkanla Varys

Baelor I için John Lennon gözlüğü de yapacaktım ama iyi bir fikirmiş gibi gelmedi =) yüz hatları biraz…

biraz da değil nerdeyse hiç benzemiyor :slight_smile:

Jamie’yi ilk gördüğümden beri bana hep Sawyer’ı hatırlatıyordu zaten :slight_smile: ama şu da bir gerçek ki Sawyer daha iyi :slight_smile:

ahahahahaha :smiley: pek benzemese de andırdığı kesin :slight_smile:

Kesinlikle.Lost’u izleme sebebim :biggrin:

tarz diyelim o zaman =)) bide şu Sawyer (gerçek adı ?) Jaime’i oynasaydı yarımızın favorisi Lannisterdı heralde =)

Joshua Lee Holloway (sawyer’ın gerçek adı)ve jaime’yi oynasaydı lannister olurdu favorim :smiley:

Gerçek adı Josh Holloway :slight_smile: valla en azından Lannister’lardan birini beğenmiş olurdum :slight_smile:

Reis bunlar birbirine hiç benzemiyor yaw :smiley: :smiley: :smiley: güldürdün akşam akşam :smiley:

Biraz benzettim ben selçuklu kartalı ve arryn kartalı

Fakat o simgenin kökenine inersek altında Roma’nın yattığını görürüz.

Önce Roma yaratmış, ardından Doğu Roma yani Bizans’a geçmiş. Bizans’tan Selçuklu ve Rus devletlerine, yine Bizans’tan Eyyübilere, Sırplara geçmiş. Almanlar Kutsal Roma İmparatorluğundan ötürü sahiplenmişler. Artık milliyetçilik hareketleri başlayınca Arnavutluk, Mısır, Sırbistan ve bir çok ülkenin flaması olmuş.

İnternette karşıma bu çıktı sizce de benziyormu ?
:))

Bence benziyorlar. Uğur Boral suratını assa saçlar yandan sarksa tam olabilirler hatta :smile:

Yüz şekli ve saç tam uyumlu değilmi :smiley:

Evet ya çok benziyorlar :smile:

İmza güzelmiş :smiley: