''Keşke bu dizide oynasaydı'' dedikleriniz?

Nymeria Sand’ı Megan Fox oynamalı çıkık elmacık kemikleri beyaz ten siyah saç filan çok iyi olurdu

Mads Mikkelsen kesinlikle tam sert rollerin adamı. Roose Bolton olarak düşündüm ilk sonrada tam Greyjoy tipi olur diye düşündüm.

euron greyjoy olsun o.

bu arada nickin iyiymiş.Theo… ile başlayan isimleri severim baya.

@Myles Kennedy

The Borgias’da ki Caterina Sforza Leydi Dustin’e tam uyuyor cidden, isabet olmuş :smiley:

yüzüklerin efendisindeki birçok kişi bu dizide de olsaydı hiçte fena olmazdı aslında dimi? :slight_smile:

Kesinlikle Roose Bolton çok yakışırdı Hannibal’a. :wink:

Katie McGrath kesinlile

Ed Speleers, Young Griff için iyi olur bence;

genç grifi bence en iyi brandley james veya nicholas hoult olur

bradley james-aegon olmuyor bence ya… bradley de daha çok bi lannister havası var. ben bunda targaryen havası görüyorum bu çocukta.
nicolas hoult da olabilir ama aegon’un çok yakışıklı olduğu söyleniyordu. robb’dan jaime’den… yani serinin en yakışıklı karakteri deniyordu. bu daha iyi olabilir demiştim içimden.

Henry Ian Cusick

Julian Bleach: Lyn Corbray

@“Myles Kennedy” lyn corbray daha genç değil miydi?

tip olarak resmen Julian Bleach!

young griff olarak alexander skarsgard oynasa keşke.

Arianne Martell - Jessica Parker Kennedy

aslında Euron Greyjoy’u Assassin’S Creed: Brotherhood’daki Cesare Borgia oynayabilseydi keşke… AC yapımcıları bi karakter yaparken belirli oyuncuların tiplerinden baz alarak yapıyo sonuçta… o Cesare’yi yaparken kimden esinlendiler acaba?

Mads Mikkelsen’da kesinlikle bi Lannister havası var.

Clive Standen bu adam bence Sur’da olmalıydı.

Bunda bi Yüksekbahceli tipi var ama bilemicem her yere gider yine de

Kendisi Henry Cavill oluyo bu arada. Hem genç bulunduğu için hem de yeni Superman seçildiği için Stannis karakteri teklifi ona götürülmedi.

Hep söylüyorum, yine söylücem Rheagar Targaryen rolünü oynayabilecek tek insan Benedict Cumberbatch’dir.