''Keşke bu dizide oynasaydı'' dedikleriniz?

Sherlock Holmes Westeros peşinde :smiley:

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslında Tom Hiddleston oynayabilir Rheagar’ı.

Bence bunlar da yakışır Rheagar’a. Desmond Harrington veya Paul Bettany

Rhaegar’ı en iyi A. Skarsgard canlandırır bence.

Euron Greyjoy olmalı o! Lannister da neymiş :smiley:

benim hayallerimin rhaegar’ı tom hiddleston

Ne biliyim Tywin’in kuzeni gibi geldi bana :smiley: Farketmez ya Mads Mikkelsen hayranıyım. Game of Thrones’a girse bayram ederim. Gerçi Hannibal’da oynuyo biraz zor.

gösterecek lannister pek kalmadı. bir tane daha var; daven diye, ama ona mads mikkelsen gitmez ya.

aynen hannibal’da oynaması büyük sorun. gerçi ramsay snow’u oynayan eleman da yeni bir diziye başlamış… hadi bi umut diyelim :smiley:

Amin inşallah :smiley: gerçi Davos da game of thrones’ta oynarken aynı zamanda Merlin’de de oynuyodu. Şimdi hatırladım

Yok artık. Davos Merlin’de mi oynadı ?

Oo hem de nasıl. Kötü taraftaki iyi adamdı. Morgana’nın adamıydı.

İlk cnbc-e’de gösterildiğinde izledim. bir yere kadar gelip bırakmıştım. çok şaşırdım liam’ın orda oynamasına :0

Camelot ve Doctor Who’da da oynamıştı. Adam yolunun üstünde olan bütün setlere girip oynuyo :smiley:

@“Khalakki Sajak” camelotta konuk oyuncuymuş :smiley: bu kadar şok yeter bana bugunluk :smiley:

Eğer Dracula’ya onay gelmezse :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: Jonathan Rhys Meyers’e bi rol versinler :frowning: Kim olursa olsun :frowning: Yeter ki olsun. Hatta onay verirlerse bile yine de gelsin o.

Aslında az biraz çekiştirseler Aegon olur ki bu.

Asıl Arianne’i kim oynayacak?
4-5 gündür bunu düşünüyorum.

Dur hemen bulcam

Gemma Arterton

Adelaide Kane

Bunlar olur gibi sanki @“Lannistargaryen”

Adelaide Kane iyi olur gerçekten de :smiley:

Gemma daha iyi be :smiley: Pers Prensi’nde bi başka güzeldi bu kız. Hatta başrolü paylaştığı Jake Gyllenhaal da bi başka Martell olabilir meselam Quentyn.

Quentyn bu olsa Daenerys’in dibi düşmesi lazım. :stuck_out_tongue: Yok olmaz :smiley:

O da doğru haklısın :smiley:

Quentyn Martell: Sebastian De Souza

oo alfonso…

o Jake denen adamdan Quentyn olmaz hakkaten. Arianne Martell’i Janina Gavankar’ın oynaması muhtemel. HBO’nun düzenlediği game of thrones ile ilgili birkaç geceye katılmış kendisi. GRRM sanırım onun Arianne olmasını istiyor. Ama bence Arianne olması gereken kişi şudur; Nazanin Boniadi