''Keşke bu dizide oynasaydı'' dedikleriniz?

Josh holloway lost daki sawyer bilen bilir iyi jaime lannister olurdu

Jaime sürgündeyken aynı sawyerdi zaten :slight_smile:

Ben diziyi ilk izlediğim zamanlar Jaime yi Lost taki Sawyer zannediyordum. Nikolaj ile birbirlerine benzetiyorum. Gülümsemeleri simaları benziyor.

Jason Statham, Jeff Bridges.

Eva Green,Lily Collins,David Wenham

Josh Holloway namu diğer sawyer. Tam bir jaime olurdu. Nikolay da çok iyi oyuncu ama onu görünce direkt sawyer geldi aklıma. Eğer oynasaydı dizi büyük ihtimal tutmazdı.

Anthony Hopkinsden de çok iyi Tywin olurdu ama onu oynayan oyuncu da çok kaliteli.

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rhaegar için Tom Hiddleston veya Chris Pine görmek güzel olabilirdi :))
Aslında Rhaegar’a kimseyi yakıştıramıyorum herkes bir eksik sönük kalıyor umarım dizide görürüz ve uygun bir aktör seçerler :smiley:

Katheryn Winnick i kesinlikle görmek isterdim :slight_smile:

Yukarıda bir çok kez yazılmış ama, Josh Holloway’i Jaime rolüne dizinin başından beri çok yakıştırıyorum.

Ve Michael Emerson, onu Oldtown’da bir üstad olarak görsek fena olmazdı.

Hugh Laurie ( nam-ı diğer House MD). İron Bank de Mark Gatissin yerinde olabilirdi. Sadece sesini dinlemek bile zevk verirdi

Dwayne Johnson Dağ yerine yer alabilirdi. Oyuncu üst seviye yetenekli değil ama karakter için de gerekmiyor gereken fiziğe de sahip.

Vin Dissel de gri solucanın yerini alabilirdi. Riddickteki soğuk ifadeleri gayet uygun.

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Harry styles şimdi gördüm iyi loras tyrell olurdu :d

Ian Mcshane. Şimdi diyeceksiniz ki " E zaten oynadı ". Evet oynadı ama sönük bi roldü. Ben onu böyle görmek isterdim
[attachment=789]

Victarion Greyjoy

Vic için kısa olurdu.

Clive Standen nam-ı diğer Rollo Lothbrok daha iyi olurdu.

Eva Green (Lyanna Stark)

Andy Whitfield (Rhaegar TArgeryan)

Stannis’e Memati yakışır :slight_smile:

Aynen :slight_smile: Adama Deadwood dizisindeki oyunculuğundan sonra hayran kaldım :slight_smile:

Efe Koçyiğit sam Jr. olarak iyi iş görür :smiley:

Yıldız Tilbe - Kesinlikle Daenerys rolüne ondan iyi uyacak birini düşünemiyorum.

Neden mi?

Şimdi Yıldız hanımı bir ejderhanın tepesinde hayal edin.

Evet, yüzünüze tatminkar bir gülümseme yayıldı değil mi?

İlluminati yanılmaz… :slight_smile:

Necati Şaşmaz- Tywin.
Blackwater Savaşı’ndan sonra cendere müziği ile taht odasına girmesi çok güzel olurdu.