Kış Rüzgarları kitabı hangi renkte basılır?

Evet arkadaşlar hep bilindik konular üsünde konuştuk çıkış tarihi olsun, bir hanenin yükselişi olsun, öngörüler veya kehanetler olsun bu sefer bir değişiklik yapalım. Bildiğiniz üzere Türkiye’de buz ve ateşin şarkısı serisinin her kısmı farklı renkte basıldı sizce Kış rüzgarları kısımları hangi renklerde basılır. ( İki kısım olarak düşünecek olursak.)
İlk tahmini ben yapayım;
Kısım I Beyaz,
Kısım II Gri.

Yayın evi çok yaratıcı olduğu için ben "Kar taneleri çizerler " diyorum.

Hele bir kitap çıksın da sonra tartışırız :slight_smile:

Kardan adamda ekleyebilirler taçlı falan böyle… Mükemmel <3<3 son sezonla zaten sihirli anneme dönmüştü diziyi pekiştirir…

Renk konusuna gelirsek açık gri ve buz mavisi olabilir birer kitap için, çünkü neden olmasın?

Pembe mor falan geliyormuş… Çıldırırsın…

Vallahi dışında boyama kitabı kapağı bile olabilir yeter ki çıksın.

İlginç bir konu. Bence birinci kitap beyaz olur. İkincisi mavi olur. White walker mavisi

Ya arkadaşlar tamam hepiniz haklısızın bende istiyorum çıkmasını hatta görünmez mürekkeple yazsınlar lazerle okuyalım gene sıkıntı yok ama buradaki amaç değişik bir konu veya farklı renkler türetmek, eğlenmek.
@Himura Kenshin dizideki karakterleri kapak yapmasınlarda isterse tazı resmi olsun.
@Ygritte. yıllardır beklenilen kitabın pembe çıkması… Gerçekten çıldırırsın. :slight_smile:
@Knight of Tears haklısın ww mavisi değişik bir yaklaşım olmuş.

White walker mavisi derken? :smiley: white:Beyaz
Kitapta da beyaz olarak geçiyor.Gözleri mavi sadece.Yoksa süt kadar beyazlar.

White Walker mavisi = buz mavisi

Sıçtın mavisi

Buz mavisi ve gri renklerde çıkar diye tahmin ediyorum