Kış Rüzgarları Kitabından Beklentileriniz

deanerys bir şekilde çok sevdiği kölelerini bırakıp kral topraklarına gitsin artık. gittikten sonra da ölür mü kalır mı o george amcamızın bileceği iş. arya 2. kitaptan beri intikam sayıklıyor. yazıktır şu kıza öldürsün artık birilerini de rahatlasın. sansa artık pasiflikten kurtulsun istiyorum. daha baskın bir karakter olup sağda solda sürünmeyi bırakıp azcık işe yarasın. jaime ne olursa olsun ölmemeli ve cersei de aynı şekilde. öyle ya da böyle finale kadar gelsinler de bakarsınız sürekli söyledikleri gibi birlikte ölürler falan filan…

bran pov’unda rhaegar ve lyanna neşe kulesi olaylarını anlatsa güzel olur

jon’u çok merak ediyorum ölmemesini bekliyorum bolton ve freylerin sonunun gelmesini bekliyorum ve kışyarını yeniden bir stark’ın yönetmesini bekliyorum

1. kitaptan en büyük beklentim akgezenlerin artık aktif rol oynaması daha çok isimlerinden söz ettirmeleri ve Aegon kardeşimizin akıbeti

Starkların ulu kurtlarını ve Targaryenlerin ejderhalarını gördük benim beklentim ise Greyjoyların deniz canavarını seride görmek. Demir Donanmanın yanında savaşa giren bir krakeni görmek çok güzel olurdu. Tamam tamam kabul ediyorum biraz garip bir beklenti. :smiley:

-davos-rickon karşılaşması
-bir tyrell povu
-pek umudum yok ama benjen stark’ı görmek
-ve mümkünse dany westeros’a yelken açsın. (ölebilir de sorun yok:)

bende öyle umuyorum :smiley:

Valla dizicilerden öyle gına geldi ki…

Beklentilerimi düşürdüm.

1. Kitaptan artık tek bi beklentim var.

Stannis ölsün. Yeterli.

yep

Yes to all!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Brynden Tully’yi görmek.

bence cersei ile jaime yüzleşecekler ve cersei nin ölümü jaime nin elinden olacak. Jaime sonra kendini öldürecek.

Volanqar Jemie mi yani…

Bana düşük ihtimal geliyor.

Stannis’in Boltonlarca tokatlanmasından sonra Rickon’un Vadi’nin de desteğini alarak Boltonları tokatlaması.

Tyrell povu.
Valyria, Asshai, Ebedi Kış Toprakları, Yüksek Bahçe, Casterly Kayası ve Yüzler Adasını görmek. (Yüksek Bahçe, Casterly ve Edebi Kış Topraklarını görücez zaten ilerki kitaplarda ama olsun :3)
Cersei, Vic, Freyler ve Boltonların ölümü.
Cersei’nin veya bir başkasının KL’yi havaya uçurması lol. Ama ejderha yakmasın çılgınateş daha bomba gibi öyle daha güzel olur.
Jon+Satin :3

@“Moonshadow” NE DİYOSUN!!! highgarden’ı görecek miyiz ??? ne ara açıkladı martin :o

mümkünse benjen’in canlı bir şekilde ortaya çıkması (hatta acayip şok olalım öyle bir olayı olsun benjen’in) ve rickon ve osha’nın skagos sahnelerini görmek. hatta (zaman olarak uyarmı bilmiyorum ama) kışyarı savaşının en kötü kısmında davos yanında rickon’u destekleyen ona ant içmiş skagoslularla beraber yardıma gelsin falan güzel olurdu bence :stuck_out_tongue:

Roslin’in kızı olması ve Edmure Tully’nin kurtulması.

Casterly Kayası ve Yüksek Bahçe’yi göreceğimizi söylemişti GRRM çıkacak olan kitaplarda. Zaten ikisi seride şu ana kadar görmediğimiz tek büyük kaleler.

Ebedi Kış Toprakları’nı göreceğiz demişti ayrı bir yerde de.

Yüzler Adası’nın rolü var demişti. Görürüz büyük ihtimal.

Asshai’a gitmicez ama en fazla flashback olabilirmiş Melisandre bölümünde. O da bir olasılık yani.

Valyria’yı şatafatında mı yoksa harabeleri halinde mi görücez asıl soru bu demişti GRRM, Valyria’yı görücek miyiz sorusuna cevap olarak.

Yani hep olası yerleri yazdım lolz <3

yeni valyria Qarth bence yada eski volantis