Kış Rüzgarları Kitabından Beklentileriniz

Kesinlike Daimi Kış Toprakları! Yüksekbahçe ve Casterly Kayası nı görürsek Yedi Krallığı tamamlamış oluruz. Güzel olur. Doğudan da Myr Lys Thoros ve Münazaalı Topraklar fena olmaz. Orada ki bir savaşa katılsak tadından yenmez.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

vallaha özgür kale başka söze gerek yok

Daario Naharis - Randyll Tarly tarzı bir kapışma. Essoslu komutanlarla, Westerosluların kapışması.

Dorne’un bağımsızlığı

Akgezenlerin istilası kesinlikle başlasın artık.

Değinilmeyen önemli konular ve bol bol savaş.

Howland Reed.

Yok bence güzel bir düşünce :slight_smile: Kolları yettiğince deniz kenarında cebelleşen düşmanlara uzanır uzanır parçalar.
Benim aklıma şey gelmişti bu greyjoylarda aslında. Hani gemilerinin arkada kısmında böyle eski çarklı gemilerdeki gibi dönen bir tahta aksam veya ona benzeyen bir aparat olsaydı ve her geminin arkasındaki o aksamların içinde geminin hızlı yol almasını sağlayan bir kraken olsaydı bence hem sıradışı hem de fantastik bir hz az verirdi

azor ahai kehanetinin fos çıkıp gerçek azorun ölümsüz olduğunu öğrenmek ve taht oyunlarına dahil olması işin rengini fena değiştirirdi yan kitapta olur ama buda benim düşüncelerim

MID cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Daha fazla Greyjoy, daha fazla Bolton.
Seri için önemli kabul edilen kişilerin ölmesi, minör karakterlerin güç kazanması.
Ejderhaların öldürülmesi. (GRRM bunu amma güzel anlatır, hem imkansız da değil.)
Martell’lerin istediği intikamı alabilmesi.

1-) Skagos, dolayısıyla Davos ve Rickon,
2-) Nehir Toprakları ile Kuzey’de Frey ve Boltonlar yönetiminde neler olduğu,
3-) Martelller’in intikamı.
4-) Jon’un Sur’u tam olarak kontrol etmeye başlaması. Kardeşler arasında ufak çaplı bi kavga dövüş olur heralde son olaydan sonra.

Tatlı Raff kesin ölür :slight_smile: Hiç tutmamıştı gözüm :slight_smile:

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

tek beklentim Tyrion’un Dany’ye sahip olması :DD:D ne eğlenirim haa

Rickon u görmek Bran ın gelişimini izlemek(mental anlamda) victarion un dany ile buluşmasını görmek sonraaaa kışyarı savaşı nı fln görmek

Ben sansa nın stark olarak ortaya çıkmasından sonra kitabın sonlarına doğru ağır bir kuzey ayaklanması bekliyorum şahsen. Dorne da o sırada demir tahtta karşı savaşa girerse bizimkilerin bu sefer bir şansı olabilir ama kuzey ayaklanmasının devamı 7. kitaba kalır.

stark çocuklarının birbirini bulmasi .

Bir an önce çıkması en büyük beklentim :confused:

Artık ters köşelerin yavaşlaması gerektiği. Evet iyiydi şaşırdık ama bazı mantık hatalarına yol açıyor. Bir yerden al diğerine ver gibi bir fasülye oyununa dönüyor. Dizi aşırı derecede popüler olduğundan 1-2 yıl sonra bir kaos yaşanacağını düşünüyorum ama umarım olmaz…

Esasen şu an için en büyük beklentimiz:ÇIKMASI

-Tazı yaşıyorsa ortaya çıktın
-Dany, Vic ve LS ölsün
Justin Massey ve Efkarlı Edd’in maceraları olsun
-jon ölsün
-Tyrell povu olsun
-Jaime ve Roose reisler ölmesin