Kış Rüzgarları'nda sizce hangi karakterin kaç bölümü olacak?

Kral olması çok düşük bir ihtimal. Güney ona boyun eğmez. Tekrar en başa dönülür.

Kurcağı ilişkiler ötekilerle olcak bence de ama onların karşısında mı olur yoksa yanlarında mı olur o kısmı muamma.

Dikkat edersen Kuzey Kralı dedim Güney kolay kolay Moat’ı geçemiyeceğine göre…Kuzeydeki lordlarda Ötekileri yok ettiği için ona boyun eğicektir.Ötekilerin işini bitirmeden hiç bir şey olamaz zaten…

Evet Ötekilerin işini bitirmeden bir şey belli olmaz haklısın ancak bana göre o günleri göremeden ölecek.

Öyle de olabilir Martin’in ne yapacağı belli olmuyor.Belki onun yarım bıraktığı işi Rickon bitirir…

Rickon Kuzey Muhafızı olacak heralde

Daenerys Targaryen 8-10
Tyrion Lannister 8-10
Theon Greyjoy 5-6
Bran Stark 5-6
Davos Seaworth 4-5
Sansa Stark 5-6
Arianne Martell 4-5
Samwell Tarly 4-5
Arya Stark 7-8
Jon Connigton 4-5
Victarion Greyjoy 4-5
Aeron Greyjoy 2-3
Jaime Lannister 3-4
Melisandre 3-4
Cersei Lannister 4-5
Barristan Selmy 4-5
Asha Greyjoy 2
Jon Snow 6-7

Abi çok iyi ya :slight_smile:
Hayatımızı POVunuz olarak görürsek sonuçlarıda bize bağlı :smiley:

Westeros’da

Melisandre - 5

Bran Stark - 7

Sansa Stark - 6

Theon Greyjoy - 7

Davos Seaworth - 4

Aeron Greyjoy - 2

Samwell Tarly - 3

Jaime Lannister - 5

Cersei Lannister - 6

Asha Greyjoy - 2

Arienne Martell - 4

Jon Connington - 5

Jon Snow - 1

ESSOS’da

Daenerys Targaryen - 13

Tyrion Lannister - 12

Arya Stark - 10

Barristan Selmy - 5

Victarion Greyjoy - 5

Melisandre - 2

Bran Stark -8

Sansa Stark - 2

Theon Greyjoy - 1

Davos Seaworth - 5

Aeron Greyjoy -1

Samwell Tarly - 4

Jaime Lannister - 7

Cersei Lannister - 5

Asha Greyjoy -0

Arienne Martell - 3

Jon Connington -5

Jon Snow - 1 bir olacak tam olacak ya gidici yada azor ahai teroilere güvenin ama :slight_smile:

Bunu önceden kestirmek neredeyse imkansız ama dany povu olmayacağını düşünüyorum ben.
Büyük ihtimalle kitabın ortasında ortaya çıkacak. barristan,victarion ve tyrion povlarında göreceğiz gibi gibi.(dany artık bu serideki en büyük eksiklik olan ‘‘büyük kötü adam’’ vasfını yüklenmeye hazır.)

bran ve tyrion en fazla pova sahip olur. 8-10
ARYA,theon,jaime, cersei ve davos onlardan sonra gelir. 5-8
barristan, arienne, victarion,samwell ve brienne olayları süsler. 3-5
tek tük de mel,aeron,joncon,jonsnow povu olur.1-3

sürpriz pov tahminim benjen stark. (akgezenlerin arasında bize akgezenleri anlatacak İNŞALLAH)

Güzel konu :slight_smile:

Jon yaşarsa şayet ki yaşayacak (bana göre diriltilecek), nöbeti sona ermiş olacak, onun povları da değer kazanacak dolasıyla. 10 veriyorum Lord Kar’a.
Dany maalesef en az 8 olur ama yanına Baristan, Tyrion, Victarion’ı da katınca orası fazlasıyla pov karakterleriyle doluyor. O yüzden umarım düşer.
Tyrion reyisin Martin’in gözdesi olduğunu ve önemli bir karakter olduğunu göz önüne alınca en az 8 veriyorum.
Bran, Arya, Sansa herbiri en az 3, en fazla 5 olur gibime geliyor.
Rickon ya da Osha povları olsun artık. :slight_smile: Başlarından ne geçti onların bakış açılarından öğrenelim. 3 diyorum.
Garlan, Willas ya da ölmediyse Loras. En az 3.
Robert Arryn, bu şımarık çocuk nedense sempatik geliyor bana. 1 pov da olsa razıyım. Bir Arryn povu da lazım, haksızlık yapmayalım onlara da. :slight_smile:
Cersei, ölümüne kesin gözüyle baktığım biri. Gebersin zaten artık. En az 6. margaery povu da olur diye düşünüyorum, KL çok boş kaldı çünkü. Margaery de en az 3.
Brienne veya Jaime, en az 4.
Davos reyis de önem arz eden bir karakter. En az 6.
Victarion 4
Baristan 3
Theon ve Asha gözünden Stannis’i göreceğiz, ayrıca Demiradaların siyasitende Theon kullanabilecek bir adam. Theon en az 6 olur, Asha da 2 3 pov görürüz muhtemelen.
Samwell Tarly 4
Jon Con Kon en az 7 çünkü Aegon reyisi de tam anlamıyla dahil etmeleri lazım artık.

Bunlar dışında giriş povunda surun ardından birini bekliyorum, daimi kış topraklarında bizim akgezenleri görmemize vesile olacak. (Dizide Akgezenler konusunda yediğimiz spoilerdan dolayı böyle bir düşünceye kapıldım.) Kapanış povunda da Stannis olur ve ölür bence.

Euron’ın menzildeki savaşını anlatacak bir pov karakter olur bence. Umarım Rodrik Harlaw olur.

Branin sanmiyorum otekiler hakkinda ufaktan bilgi vermesi lazim rr martinin bunu da ya bran ya sam uzerinden yapar
Dany bencede ortalarda girer kitaba savasi tyrion ve sor buyukbabanin povlarindan goruruz umarim
Kl icinde margarey povu harika olurdu ama sanmiyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Victarian Greyjoy 5
Arya 1
Bran 8
Jon 4
Daenerys 10
Tyrion 6
Arrianne 4
jon cannigton 2
cercei 11
Robert Strong 1
AuronGreyjoy 2
Stannis 4
Melisandre 1
Jaime 1
Podrick Payne 2
StoneHeart 1

Brienne 9

Podrick öldü kardeş sen hayırdır ?

Ölüm Hikayesi Anlatılabilir Belki Ben Öyle Düşünüyom Çünkü Stoneheart tarafından asılmıştı sanıyorsam onu biliyom ama ölüm hikayesi anlatılabilir veya yaşamı

Deanerys en az 10 bölümde olacak bence
Cersei en az 5 kez olur
Tyrion da bu kitapta bence 4-5 bölum alabilir
Jon yerine melisandre kullanılacak bence bu kitapta o da en az 5 bölüm alır
Arya 3 bolum olur bence yaklasik
Bran da yaklasik 5 bolum alabilir
Stannisten de 2-3 bölüm bekliyorum
Jaime 2
Auron Greyjoy 1
Victarion Greyjoy 3
Brienne 6

@Gameoverr Stannis Pov karakter olamaz.

GRRM bu kitapta yeni PoV karakteri eklenmeyeceğini söylemişti yanlış hatırlamıyorsam. Yani Stannis falan olmaz muhtemelen.