Kışyarı Savaşı

Sırf greyjoylar diye öldürülür mü? Adamların sevenide yok zaten :smiley: Lannisterlerin bile var. Ama ben seviyorum.Greyjoy,baratheon kardeştir ,Theon kalleştir :smiley:

Ashayı öldürmeyi planlamıyor Stannis.Theon’uda bütün Kuzey Stak çocuklarının katili bildiginden adalet için öldürmek istiyor
[hr]
Ben Theon’un kalleş olmadıgını anlatmaktan yoruldum artık adam Greyjoy Stark degil arkadaş isttedigne saldırır.

Lannister ve Greyjoy hanelerini hiç ama hiç sevmiyorum :smiley: Tyrion hariç o adamın dibi.Öğrenemiyorlarmı Branın yaşadığını.

Bran ve Rickon’ın yaşadıgını Lord Manderly ve Lord Davos dışında kimse bilmiyor.
[hr]
ben senin kadar düşmanca yaklaşmıyorum Greyjoy ve Lannisterlara Cersei’yi yak gebert pisligi fakat digerlerinin yaptıklarında bi temel var.Lord Tywin napıyorsa adam hanedanı için yapıyor babasının zayıflıgından neredeyse yok olucaklardı o yüzden bu kadar sert Jaime Aerys’ı öldürmeseydi şehir havaya uçacaktı.

Uçsaydı ne eglenceli olurdu :smiley:

O zaman Aerys’ın tabiriyle Robert Küllerin Kralı olurdu :))

Cersei’yi bana verin… Onun için en iyi eziyet bu olur. Salladhor Saan’dan geri kalmam.

harbi ya Salla ona göz koymuştu :slight_smile:

Düşmanlık değil bu sevmiyorum sadece.Greyjoylar hain hele Theon benim gözümde şerefsizdir.(Theon ve Joffrey düşman benim için sadece).Diğer hane üyeleri haneleri için çalışıyor.Theonda belki hanesi için kışyarına saldırsa da yapmamalıydı.Joffrey Ned i öldürttü zaten nefret ettirdi bir kere kendisinden.

Ee bu taht oyunları kurtlar vadisine benzemez.Ned polat degilki sonsuza tek yaşasın.Theon memati degil ki hep sadık kalsın ÇD

Bence Theon’un Kışyarına saldırması normaldi Hata bunu göremeyen Robb’daydı arkadaş Balon Greyjoy delinin teki adamın yanına oglunu gönderirsen istedigini yapar

Ee elbet bir gün hanesinin başına geçmeliydi.Zamanında babasına diz çöktürüp ordularını öldüren adamdan öc almalı.Her ne kadar isyan olsada.Robertin yaptıgıda isyandı.Şuan dany nin yaptıgıda

aynen Robert davasında ne kadar haklıysa Danny ne kadar haklıysa Theon’Da o kadar haklı

Olabilir elbette ama herşey insanın kendisinde içinde biter.Onuru varsa kimse onu birşey yapmaya zorlayamaz bence.

Taht oyunları bu kurtlar vadisi degil ki onurlu olanlar kazansın.Ned polat degilki hep yaşasın.Theon memati degil ki akıl saglıgını kaybetse bile sadık kalsın :smiley:

Tamam geçsin başa illaha kışyarına mı saldırmalı ?.Babası adam değil zaten adam olsa kendi eliyle vermezdi Theonu.

Onurla ne alakası var durumun adam babasının varisi Demirdogumlular Deniztaşı Tahtına Kurt olarak gördükleri birini asla oturtmazlar.Bu yüzde kendini kanıtlamak zorundaydı Taşlı Kıyıda yagma yaparak kendisini kanıtlayamaz.Bende Starkları severim fakat herşeye çok Starklar çevresinden bakıyosun Jon

Babası diz çökmüştü gurur yapsa ölecekti ee çocuk gene ned starkta olur yada ölürdü.Aynı hesap olacaktı.Sonuçta theon cezaını çekecek ilerleyen zamanlarda :smiley:

Aynen Balon diz çöküp Ned Stark’ın yaptıgı Theon’u rehine olarak verme teklifini kabul etmeseydi.Robert Greyjoy soyunu kurutcaktı

Theon gerizekalısı ve babası illa kuzeye mi saldırmak zorundaydı ? Orda kos koca altın dolu Casterly Kayası - Lannisport ve tüm Westerlands dururken gidip kardan kıştan başka bir şey olmayan Kuzeye niye saldırıyorlarsa.