Kışyarı Savaşı

Stannis abisine göre daha iyi bir adam ve bence dahada zeki.Kral olmaya çok layık bir adam.Zaten hakkıda.

Stannis’ten kesinlikle Kral olmaz. O sadece bir asker, hemde çok iyi bir asker ama bir Kral değil.

kral olmalı ama tek eksiği melisandre’nin dediklerini yapması

Stannisten on numara Kral olur bu diyar ne Krallar gördü 15sene Robert Baratheon’a katlandılar 20sene Çılgın Kral’a 2sene Joffrey’e daha eskilere gidersek piç fabrikası 4.Aegona’a katlandı ve mevcut Kral adayları içinde adalet anlayışı olan sözüne sadık adam gibi adamdır stannis

Stannis kral olsa bile Varys onu tutar mı o sarayda sanıyorsunuz adamın girmediği büyü işi kalmadı :smiley:

Stannis tahtı kazandıgınnda Varys’i yaşatırmı sanyorsun?

Stannis’in şu sözünü hatırlatırım Sör Barristan bana Aerys’ın Krallıgındaki kokuşmanın Varys’le başladıgını söylemişti.Demir Tahta oturdugumda o konseyin kökünü kazıcagım Varys, Serçeparmak, Pycelle hepsinin ortadan kaldırcam onlar benim Krallıgımı kanattı bende onları yok edicem.

Stannis gizli tünelleri biliyor mu sanıyorsun ?

ben Kızıl Kalede Kral olsam o duvarların hepsini yıktırır yeniden yaptırırdım

Onu yapana kadar Varys’ten gizli yerleri birşekilde öğrenmek daha ucuz olur :smiley:

İyi sen yaptır o zaman .s

Yoksa o tüneller sayesinde varys istedigini öldürür

Mürekkep Yürek gerçek olursa ilk işim :slight_smile:

Of az saçmalama yok yıkıcanda yok bidaha yapıcan da ohoo diyorum sadece :smiley:
Ayrıca Mel’de Stannis’te savaşmayı biliyor saray entrikalarında bir dakika hayatta kalamazlar, Mel bir tek ateşlere bakıyor onuda zaten atıyor tutarsa :smiley:

Tahta oturdugumda yaptırcagım Krallıgı bi kurtarıyımda :))

Evet Stannis Saray entrikalrında başarılı olamaz yapısı buna uygun degil bu yüzden Zalim Maegor’un yaptıgı gibi entrikacıları yok eder

Ay sende ne kadar seviyosun şu Stannis’i yok oymuşda yok buymuşda bu adamın hiç mi zayıf yönü yok bir yerden atıyorum yok onu diyorsun yok Zalim Maegor diyorsun :smiley:

Zayıf noktası rahip kadın :smiley:

zayıf noktası Melisandre

Bence de Stannis i çok abartıyorsunuz.Tamam iyi bir kumandan cesur vs. vs. de çokta abartılmamalı bence.

Jon snow’u mu abartalım :d

Kimseyi abartmaya gerek yok bence her şey Martinin elinde bu kadar kasmaya gerek yok :D.