Kitaplar hakkında

Arkadaşlar D&R da kitapların fiyatı ne kadar acaba biliyormusunuz internette 22 tl yazıyor arkadaşım 30 tl diyor ona göre 3 kitap almayı düşünüyorum kararlaştıracağım bilginiz var mı ? Birde 1.Kitap sadece 1.sezonu mu anlatıyor ? Ayrıca kitap çok yavaş hareket ediyor diyorlar 5 kitapta ancak 1 sene geçiyormuş doğrumu ?

Mesela Taht Oyunları normalde 30tl ancak online alışverişlerde serideki tüm kitaplara %25 indirim yapıyor.
Sezon-Kitap durumu da;

1. Sezon - Taht Oyunları
  2. Sezon - Kralların Çarpışması
  3. Sezon - Kılıçların Fırtınası Kısım1, Kısım2’nin yarısı
  4. Sezon - Yüksek ihtimal Kılıçların Fırtınası Kısım2’nin kalanı

Edit: İlk 5 kitap 289-300 senelerini anlatıyor. Yani yaklaşık 2 sene

Kitapyurdu, d&r, idefix fln bu sitelere bi göz at.Online olarak alırsan kesin daha ucuza gelir.

Just a man and his will to survive

Bence DnR’dan alin. Hem ucuz hem teslimiyeti guzel zamaninda geliyor. Ben tum kitaplarimi DnR’dan siparis ederim

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şey peki Kapıda ödeme seçeneği var mı ? + Kargo ne kadar veriyoruz ?

Vardı sanırım unuttum. Kargo ücreti var ama. Değiyor. sipariş ettiğim tüm kitaplar 2 güne geldi.

Kitapcılardan alırsan pahalı olur. İnternet üzerinden almanı tavsiye ederim.
Taht Oyunları 18,87 tl
Kralların Çarpışması Kısım I-II 13+13
Kılıçların Fırtınası Kısım I-II 16,5+16,5
Kargaların Ziyafeti Kısım I-II 16,5+16,5
Ejderhaların Dansı Kısım I-II 16,75+16,75

“Hepsiburadan” dan aldım.Kitapları aldığım zaman ki tam fiyatlar yukarı da ki gibiydi.Zaman zaman kitap fiyatları değişebiliyor. bunlar indirimli fiyatları idi.

Arkadaşlar sağ olun internetten kitap alan arkadaşlar kapıda ödeme seçeneği olan “güvenilir” site tavsiye edermisiniz ?

Ben şimdiye kadar kapıda ödeme yapan sitelerden alışveriş yapmadım ama yakın zamanda güvenilir olanlar arasında araştırmalar yapmıştım.

ilknokta.com kapıda ödeme seçeneği olan sitelerden biri.
yenisayfa.com da epsilon yayınları’nın çıkardığı asoiaf serisinin arka sayfasında yer alan online alışveriş sitesi, bu belki daha hızlı gönderebilir kitapları yayınevi ile anlaşmalı olduğu için.