Kızıl Düğün

Robb’un eşini seçmeside çok garip olurdu
evet sen sen arkadaki
seni seçtim pikaçu

Robb, Talisa’yı kendi şans eseri gördü ve yanına gitti --
Öyle tanıştılar -
-
Nasıl Tywin casusu olabilir --
Heryerde mi bu Tywinin casusları -
-
Kitapta Robb, Lannister sancaktarlarınından biriyle evlenerek bile bile lades demişti, onun casus olması gayet normal -_-

Talisa Robb’a konseyde çok akıllıca tavsiyeler verdi --
’‘Karstarkı öldürme, savaşı kaybedersin’’ dedi, Robb gitti göz göre göre öldürdü -
-

Bişeyi unutuyorsunuz beyler. Talisa dizide Lannister adamlarını tedavı ediyordu. Roose ona bizim adamlarında yardıma ihtiyacı var dediğinde ‘‘Sizin adamlarınız, benim değil’’ gibi bişey söylemişti.

Eddard Stark İsyan sırasında Freylerin köprüsünden geçti büyük ihtimalle. Ve aynen Robb’un durumundaydı. Freyler illaki birşey istediler. Ama Ned onların ağzının payını verdi ve anlaşmasız olarak köprüden geçti. Robb’un da askere ihtiyacı olduğu için anlaşma yaptı. Babası gibi yapsaydı keşke. Eğer Martin isyanı yazarsa kesin olarak bu olaya değinir.

Talisa ortak hemşire işte. Kim yaralıysa onun yanına gidiyor.
Kimseye ayrıcalık yapmıycam demiş işte -_-

Hayır, Stark adamlarını tedavi etmiyor. Çok iyi hatırlıyorum.

hmm peki.

kanıt ver bebeğim

Talisa konusunu ben çevirmiştim, hiç böyle bişe hatırlamıyom o.O

Geçmiş olamaz. Walder üç dişli mızrak savaşına kadar görünmüyor. Eğer Eddard oralara uğrasydı Walder’ı savaşa katılmaya zorlardı.

1. sezonda bir bölüm :smiley:

hmmm. tamam izleyip geliyom .sss

9.bölümde Robb güzeller güzeli Roslini gördüğünde yüz ifadesi nasıl olacak merak ediyorum?Ulan burada dünya güzeli kızla evlenmeyip vasat bir kızı aldım.Yuh bana diye içinden geçirir mi acaba?

Başka yollarda var geçmek için Robb Nehirova’ya yardım etmek ve Tywin Lannisterin kontrolünde olan bölgelere girmemek için kullandı orayı

Taşlı Septte yardıma gitti Eddar Robertin yardımına.

Taşlı Septe gitmek için İkizlere ihtiyaç yok

Ben Jeyne yerine Talisa karakteri konduğundan bu yana Talisa’nın Lannister casusu olduğunu düşünüyorum.Senaristleri de biraz tanıyorsam sırf atraksiyon olsun kitap fanlarını çıldırtalım diye böyle bir işin altına imza atacağını görüşünü savunuyorum :smiley:

Talisanın konseydeki verdiği tavsiyeler akıllıcaydı fakat Muhteşem Yüzyılı çok izlememe rağmen Hürrem Sultan da Şehzade Mustafanın akıllıca hareketini överek Kanuniyi sinirlendirme yöntemi kullanıyordu :smiley:

babaaaaa sen ne yaptın ya FORNICATION UNDER CONTROL OF THE KING diyorum ıçtın agzıma yaaaa vay anasını suratım kıpkırmızı kesildi valla epsi senden ötürü

Açıkcası Kızıl Düğün’den sonra Talisa casus çıksa bile ne kadar şaşırırım, orası şüpheli.

Bence kitapta Jeyne’in anasının kurduğu entrikaları dizide Talisaya yıkacaklar.Hatta bence senaristler kitap fanlarını çıldırtmak için bunu özellikle yaparlar.

Olabilir.Sonuçta anne yok,aile yok Talisa’yla ilgili bir şeylerin olması gerek.Ha, ne şekilde olur onu izleyip görücez.

Bu düğünde ölen herkese üzüldüm,ama Catelyn’e bir başka üzüldüm be :confused:
Böyle olmamalıydı Cat’in sonu…