Kızıl Tanrı'ya vereceğiniz 3 ölüm?

Jaime Lannister
Joffrey Baratheon
Petyr Baelish

Diptekinot : Cersei 'yi vermem o bende abisi ^^ :smiley:

Jaime Cersei Joffrey

Robb Stark Stannis Baratheon Balon Greyjoy
Taht Joffrey’ye aittir :stuck_out_tongue:

anacım insan freyleri koyar ne bilim boltonları koyar.

Dediğim gibi dizinin son durumuna göre belirledim şıkları,benim gibi henüz hala tüm kitapları bitirememiş arkadaşlar olabilir

Haha öyle deme. Boltonlar ve Freyler Westeros’un onuruyla ünlü, sadakatiyle nam salmış soylu aileleridir :slight_smile:

cersei,cat,melisandre(cat yerine belki petry olabilir)ama tywin jaime gibi adamlar en azından savaşçı adamlar savaşarak ölsünler:)melisandre veledi zinasıyla öldürmeseydi renly i şuan tahtta renly vardı ve starklarla dostlugu trartışılmaz starklarında intikamı alınırdı…

Joffrey , Cersei ve Balon Greyjoy. Joffrey’i isteme sebebim belli zaten. oturduğu tahta yetmeyen yarım aklı ve zalimliği. Cersei hakkındaki bu kararım da son bölümde netlik kazandı… Balon Greyjoy hakkındaki düşüncelerim fazlasıyla spoiler içerdiği için yazamıyorum. Theon’u da yazmak isterdim ama onun psikolojik sorunları olduğuna karar verdim :slight_smile: bir yardım eli uzansa o çocuğa düzelme ihtimali var :slight_smile:

Cercei, Joffrey, Illyn Payne

Ilyn Payne’in suçu ne :smiley:

Ned’in kellesini alan adam birde bakışlarını beğenmiyorum cani gibi bakıyor :smiley:

arkadaşlar konuyla alakalı değil ama bir şey sormak istiyorum youtube ta got un anime versiyonu gibi bir şey var ama hep parça parça biraz da tanıtım gibi geldi bana …böle bir şey var mı animesi

böle videolara denk gelince merak ettim:)

fan yapımı resimlerin birleştirilmiş hali. Anime olsa da izlesek keşke:sad:

ya çok ümitlenmiştim …resimlerin birleştirilmiş halini suanki got a tercih ederim :slight_smile:

Cat,Serçeparmak ve frey bozuntusu :slight_smile:

Cersei,Joffrey,theon

Joffrey Lannister, Walder Frey, Theon Greyjoy
Daha var da ilk 3 bu :smiley:

Resmen sevdiğim karakterler şıklara yerleşmiş.

Walder Frey
Cersei Lannister
Janos Slynt

Walder Frey, Tywin Lannister, Cersei Lannister.

Joffrey, Theon, Jaime.