Kızıl Tanrı'ya vereceğiniz 3 ölüm?

Az önce Saw ı uyaran Bekir Cem forumunda buna izin mi veriyorsun ? Bizim yazı şeklimiz için uyarıyorsunuz ama burada Lord Snow küfür edince susyorsunuz ?

Ciddi ciddi isyan çıkaracağuz forumda uşaklar. :slight_smile:

Her konuyu okuyup yorum atan moderatörler nerede? Bunlar görülmeyecek şeyler mi?

Üstüme geliyorsunuz :frowning:
Hep iyi bir kral olmaya çalıştım ama buraya kadarmış.
Küfür etmedim ki noktaların yerine güzel şeyler getirebilirsiniz. İçiniz fesat anacım :frowning:
İyi davranışlarım suistimal ediliyor. (bu kelime buraya yakıştı mı emin değilim)

Bu yazdıklarınız birer ihanettir! Halkın sesi olmaya çalıştım bunca zamandır!
Bunları yazıyorum!

Lord snow ben seni … ne anlarsan umarım iyi anlarsın :smiley:

Anlayacağım şey benim hoşuma gidecek bir şey zaten (iğrençleşiyorum bakın neler yaptınız bana?)

Geyiği bırakın da bir adminin bir üyeye küfretmesi gerçekten çok nahoş bir durum.

Ben bu forumu çok seviyorum.

/ Alın editledim beyler :slight_smile:

Alın editledim! Mutlu musunuz acaba?

Mutluyuz,hak yerini bulduguna inanıyorum ve kral tahtından indi :smiley:

İnsanlar yorumlarında kimi yazacaklarında ya da karakter seçimlerinde özgürler diye biliyorum. küfür ya da küfür ima eden yazılar yazmak hiç hoş değil. uyarmak bana düşmez belki ama bu forumda sadece siz yoksunuz beyler. bayanlar da var ve küfürlü yazılar okumak inanın hiç hoş olmuyo. saygı çerçevesinde tartışılsa daha iyi olur gibi sanki.

Bu olay sadece bayanlara da degil.Halk şunu bellemiş.Erkekler küfürbaz kızlar,kadınlar küfür etmez.Erkeklerde küfür etmez hoş karşılanmaz.İlla bayanlar var diyemi küfürsüz olacak.Bence küfürsüz bir forum olmalı.

Herkes bana yükleniyor.
Özür diliyorum yazdığım şeyden dolayı ayrıca abarttığınız için teşekkürler :slight_smile:

Not: Sohbet konusundaki küfür edenlere de tek tek uyarılarını veriyorum :slight_smile:

Şimdi oldu işte. Bir üyeye kim olursa olsun küfür etmek hiç hoş bir şey değil, yazacak/sohbet edecek/ paylaşım yapacak bir forum seçerken zaten müşkülpesent biriyim, bu forumu sevdim, lütfen sevdiğim bir yerden uzaklaştırmayın beni, antipati oluşturmayın.

Uff ne yaptınız ya :frowning:
Ben aslında senin tarafındaydım hep Snow senin için casusluk yapıyordum :confused:

Sırf küfür etmen hoş karşılanmadı diye gördüğüm kadarı ile bu güne kadar karışmadığın bir bölüme üyelere karşı punisher kostümünü giyip yardırman sence ne kadar mantıklı sayın admin, ya da Lord Snow mu demeliyim? :slight_smile:

Küfür edilmiş o yüzden veriyorum. Burası bir forum sonuçta böyle yorumlar görmek istemiyorum.

Hipokrasi böyle bir şey işte a dostlar.

Yaptığın ironinin farkında değilsin üstüne üstlük benim yaptığımın ironi olduğunun farkında da değilsin :slight_smile: