Kızıl Tanrı'ya vereceğiniz 3 ölüm?

Kuzum, bana ironi öğretme gözünü seveyim. İroni düz cümleyle olmaz, sarkastik olur. Bir ara açıklarım sana istersen nasıl yapıldığını. Ortada bir ironi yok, ortada senin admin olarak paçandan döktüğün çelişkiler yumağı var sadece. Çelişki ile ironinin arasındaki farkı bilmek lazım diye düşünüyorum, herşeyden evvel.

Şayet bir insan bunları bilmeden ironi ya da sarkazm yapmaya kalkarsa en iyi ihtimalle gülünç duruma düşer.

Arkadaşlar, şikayetiniz üzerine özür dileyip mesajını düzenledi Lord Snow. Değil mi? Neyin arayışındasınız hala?

Çok açık bir şekilde şunu söylüyorum: Bu forumu beğenmeyen gerçekten gidebilir. Bakın bunu iğneleme olarak algılamayın. Tamamen samimiyim. Ama böyle gelip de ahkam kesilmesin buralarda.

Tartışmayı da daha fazla uzatmayın lütfen. Tartışma konusunda söylemek istediğniiz bir şey varsa yardım forumundan konu açıp devam edebilirsiniz.

Peki hayatım :slight_smile:
Yöneticiyim ve küfür etme hakkım olduğundan küfür ettim.(daha doğrusu küfür bile edemedim) İşte şimdi duymak istediğiniz şeyi söylediğime göre gereksiz yere konuyu uzatmaya gerek yok :slight_smile:

Bu da son mesajımdır çünkü uyumak gerekiyor.

Kızıl Tanrı zaten ben daha söylemeden öldürdü kendilerini , ne mübarek insanım , kimi istesem ölüyor :))

loras tyrell, margaery tyrell, petyr baelish kızıl tanrı öldürmezse ben öldürücem…

Tahtta hak idda eden 1. kişi,tahtta hak idda eden 2 kişi,tahtta oturan kişi.

Neden Tyrelleri sevmiyorsunuz anlamadım biri bana açıklasın benim görmeyip sizin gördüğünüz şeyi çok merak ettim.

loras=gay
margaery=homewrecker

Sevilmeme nedeni buysa sonuna kadar Tyrell diyorum… Cinsel tercihe özgürlük!!!

Canım ne alakası var gaylikle falan tek Tyrell Loras mı ?
Garlan çok iyi birisi mesela. Neden bu kadar sevilmiyorlar anlamadım :smiley:
Tyrell PoVu yok belki ondandır ne düşündüklerini falan bilmiyoruz, Jaime’den nefret eden biz, ondan dinleyince hikayeyi adamı sevmeye başladık mesela :smiley: kesin PoV eksikliğinden.

Gaylikle alakası var. Hatta bir ara tartışması da yapılmıştı galiba forumda, yeniden alevlendirmek niyetinde değilim ama alakası olduğu açık açık görülmüştü :smiley:
*Theon da POV ama kendisinden nefret edenler oldukça fazla :smiley:

joffrey baratheon,ramsay bolton,cersei lannister

Theon’a acıdım ben sonraları anladın sen :stuck_out_tongue:

iddia ediyorum,theon’un başına gelenler şu seride kimsenin başına gelmedi.kızamıyorum artık ona

Hehe aynen acımaya başladım Theon’a ama yine de ölsün :smiley:

Theon’a acımamın tek sebebi küçük yaşta esir gibi verilmesi ve daha sonradan reddedilmesi, küçük görülmesi.Bunun üzerine Starklara geri dönmeliydi ama yanlış olanı yaptı ve ölmeyi hak ediyor.

Zaten Demir Adalı insandan ne beklersin alayı isyancı bunların :smiley:

Arkadaşlar biz başka bir konudan bahsediyoruz esir alınma bunun yanında afedersiniz ama osuruk yani :smiley:

aynen öyle :DD

Hangi konuymuş o?